Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 541
Mam takie wrażenie że najszczęśliwsi ludzie to ci którzy mają dużą rodzinę, dużo wiary w Boga i zaufania. Uśmiechnięte dzieci, trwałe, współpracujące ze sobą małżeństwa, nadzieja że jest życie po życiu, otwarte serca. Widać tutaj to słynne "po owocach ich poznacie". Oczywiście tacy ludzie nie są doskonali, ale dają dobry przykład.
m.....a - Mam takie wrażenie że najszczęśliwsi ludzie to ci którzy mają dużą rodzinę,...

źródło: comment_161793815762rI2qGs5qI1WvekMVOcmM.jpg

Pobierz
  • 193
@maksida: tak sobie obserwuje swoje otoczenie i zauważyłem że najbardziej zgorzkniali, smutni ludzie to ci wspierający lewicowe twory typu czarny marsz, marsz lgbtp. Np znajoma co drze jape na FB na PiS, to jednocześnie ma dzieciaka, nie ma faceta i wrzuca depresyjne treści. I to mogę powiedzieć o każdym aktywnym znajomym na FB wyznającym lewidowe poglady. Takiego agresywnego zachowania nie widzę u tych po prawej, ci siedzą cicho
@maksida: Wszyscy ateusze (w większości wojujący) w mojej rodzinie to plebs, biedaki i ogólnie lekka patola, natomiast wierzący (ale tak serio wierzący, a nie że tylko w niedzielę do kościoła a później #!$%@?) to ludzie sukcesu, ze szczęśliwymi rodzinami i wesołymi dziećmi.
I tylko ja się wyłamuję bo jestem wierzącym plebsem, biedakiem i zaburzeńcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maksida:

Mam takie wrażenie że najszczęśliwsi ludzie to ci którzy mają dużą rodzinę, dużo wiary w Boga i zaufania. Uśmiechnięte dzieci, trwałe, współpracujące ze sobą małżeństwa, nadzieja że jest życie po życiu, otwarte serca. Widać tutaj to słynne "po owocach ich poznacie". Oczywiście tacy ludzie nie są doskonali, ale dają dobry przykład.


Nigdy takich ludzi nie widziałem, w niemal każdym przypadku taka przykładna katolicka rodzina jest taka tylko i wyłącznie na
@Bdzigost a czy kościółkowe baby mają jakieś głębsze refleksje? ¯_(ツ)_/¯ Mogę się założyć, że większość obecnych co niedziela w kościele to bezrefleksyjny motłoch, który słucha księdza z ambony, wraca do domu, żre kotleta i ogląda familiade, wieczorkiem wiadomości w TVP i rano do roboty na 8 godzin przy taśmie. I tak sonie żyją z dnia na dzień, jak się robi ciepło to pojadą nad jezioro i rozpala grilla. Czy są szczęśliwi? Pewnie