Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@didolo03: @drim: Pogodzę was - jest tam i HD Mod, i HotA. HD Mod wprowadza lobby (ikonka czatu na dole po prawej - na samej Hocie bez HD moda nie zagracie w lobby). Do tego widzimy po 8 slotów na bohaterów i zamki - też jest to ficzer z HD moda.

HotA również jest na pokładzie, bo widać na mapie rodzaj terenu "highlands", który został wprowadzony, w którejś aktualizacji HotA
dostał od Acera najnowszego Predatora


@didolo03: Swoją drogą świetny laptop. Mam i polecam - model Triton 500 (dorwałem w listopadzie nowego za 6500zł, przez błąd na stronie - normalnie powinien być 1000zł droższy, teraz przy brakach kart to pewnie jest już z 3000zł droższy...).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pivoo: nigdy nie ogarnę jak można płacić za lapka do gier, nie ważne ile. Na przykład dasz 8k zł i może masz dobre podzespoły ale ekran poniżej 20cali. U mnie stacjonarna musi mieć po dwa monitory minimum 24cale i za 8k w normalnych czasach dało się coś porządnego złożyć. Jedynie taki laptop jest ok jak zależy ci na mobilności ale dużo trzeba dopłacić za to,więc wciąż stacjonarka> gamingowy laptop. Czemu wybrałeś