Wpis z mikrobloga

@Joterini: Procek i7 9750H, 16gb ramu, 1tb ssd m2, RTX 2070 max-q, matryca 144hz IPS. Z tymi parametrami jest ultra cienki - 1.8cm i waży 2kg.

@master4342: Stacjonarkę też mam, o wiele mocniejszą, bo z RTX 3080 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Laptop jest mojej żony, czasami pogrywa w Fife, ale mamy też gogle VR Oculus Quest 2 i często bierzemy je do znajomych. Half Life Alyx
@master4342:

nigdy nie ogarnę jak można płacić za lapka do gier, nie ważne ile.


Komputer stacjonarny zajmuje mnóstwo miejsca, którego niektórzy nie posiadają. Trzypokojowe mieszkanie z małymi pokojami, kilkuletni bąbelek - w praktyce często nie ma gdzie wcisnąć PC na stałe. Laptopa możesz użyć, a potem odstawić na półkę, odzyskując przestrzeń. To jest rzeczywistość wielu domów w Polsce i na świecie i do takich osób skierowane są laptopy gamingowe - jak
nigdy nie ogarnę jak można płacić za lapka do gier, nie ważne ile.


@master4342: A co do tego, to tak z 2 lata temu zgodziłbym się z tobą w 100%, ale w obecnych czasach laptopy gamingowe są na tyle dobre, że po prostu się opłacają, i opłacałyby się nawet gdyby karty graficzne były w normalnych cenach. Ich jedynymi minusami jest po pierwsze mocne grzanie się - nawet do 100 stopni (chociaż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@didolo03: Ja na Asusie TUF z GF1650Ti gram najwięcej w OpenTTD, Settlers 2 i Ignition, czyli gry, które ruszą na kalkulatorze. My, starzy gracze jesteśmy #!$%@?. Co poradzisz...