Wpis z mikrobloga

@56632: Tak, elegancko podpiszą kwestionariusz i zgodę :) Selekcja naturalna nie jest zła, gorzej będą mieli niezaszczepieni, którzy nie chcą brać udziału w tym eksperymencie. Tak już się dzieje w Izraleu. Czekam na efekty działań prawników, bo to już nie jest śmieszne.
@nieocenzurowany88: @byla_ale_nie_w_pierwszej_trojce dobrze idzie? xD Masz 20 lat? Chcesz być zaszczepiony już jutro? Nie ma problemu, znajdź punkt szczepień, idź od rana, powiedz że w razie jakby im szczepionek zostało to ty chętnie, niemal gwarantuję ci że cię zaszczepią tego samego dnia.

Mają taki burdel, że nie wiedzą kto przyjdzie, ile osób przyjdzie i po prostu masa szczepionek idzie na śmietnik bo są wyciągane z lodówek ale jest więcej dawek niż
@nieocenzurowany88: Mam kontakt z mnóstwem ludzi i czekam od roku na taki telefon. Ja chyba żyję w innej czasoprzestrzeni, bo ten problem nie dotknął mojej rodziny, moich znajomych i ich znajomych. Kiedy umiera 80 letnia babcia, to nie płaczemy, że mogła jeszcze pożyć. Nigdy nie płakaliśmy. Ludzie umierają i to jest naturalna kolej rzeczy. Jak spojrzeć na średnią życia w Polsce to nie powinno być zdziwienia w przypadku takich śmierci. Mnie