Wpis z mikrobloga

Program szczepień to chyba jedyna rzecz, która jako tako wyszła pisowi. Wydaje mi się, że to wszystko dzieje się tak dynamicznie, że nie byli w stanie wypracować odpowiednich mechanizmów robienia wałów na tym xD

#bekazpisu #koronawirus
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SebaRenesansu: pracuję w przychodni która jest punktem szczepień i nie wierzę, że ktoś może tak napisać. Nie masz zielonego pojęcia co się o--------a w tym kraju od 3 miesięcy pod względem szczepień.
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: no chyba nie. Gdyby nie UE to do licytacji mogłyby stawać prywatne podmioty i wtedy szczepionkę każdy mógłby sobie kupić. Aktualnie przeciętny koszt jednej dawki to ok 16 euro. Ja byłbym w stanie zapłacić nawet 100euro żeby się zaszczepić szybciej mimo iż krezusem nie jestem, no ale w socjalistycznej unii coś takiego jest nie do pomyślenia. Lepiej zaszczepić menela 60+ za darmo żeby przez następne 20 lat mógł pobierać
  • Odpowiedz
no popatrz, ja też pracuję i mam zgoła inne zdanie


@SebaRenesansu: solo za garażami na dużej przerwie #pdk
misiu, ja niczego nie muszę udowadniać i kompletnie mam to gdzieś czy ty lub ktokolwiek inny w to wierzy ¯\_(ツ)_/¯ prawda jest taka, że to kompletny chaos, b----l i dezinformacja - i nie, nie chodzi o przekaz medialny tylko to jak to wygląda od środka. To jako-tako działa tylko dlatego,
  • Odpowiedz
@Wejszlo: ja nie muszę wierzyć, bo mam to na co dzień, a zatem nie jest to kwestia wiary, tylko faktów. A fakty są takie, że pracujesz tam, gdzie jest b----l organizacyjny. Współczuję, osobiście nie chciałbym pracować w takim miejscu ;]
  • Odpowiedz
  • 1
@nieocenzurowany88 o ile sobie przypominam wal jwst niezly na Astra Zeneca. Maja zainwestowac w Polsce 1.5 mld zeta albo dolkow. Sporo krajow wstrzymuje szczepienie z powodu podejzenia zakrzepow. Ja mam info z pierwszej reki, ze po zaszczepieniu Astra mloda laska sie po kilku dniach zatrzymala z zawalem. Doszlo do zwezenia jakiejs arterii. No ale j---c, 1.5 mld ;)
  • Odpowiedz