Wpis z mikrobloga

Program szczepień to chyba jedyna rzecz, która jako tako wyszła pisowi. Wydaje mi się, że to wszystko dzieje się tak dynamicznie, że nie byli w stanie wypracować odpowiednich mechanizmów robienia wałów na tym xD

#bekazpisu #koronawirus
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieocenzurowany88: zaraz cię jakiś przygłup nazwie pisowskim trollem, albo wysmaruje post na tagu, że jest wysyp takowych. ale masz rację - szczepienia PiS robi dobrze. każda partia by to zrobiła dobrze (oprócz konfy), ponieważ mamy know-how z PRL-u, nieco już zaniedbane, ale mamy nadal. po wojnie zawsze umieliśmy w szczepienia.
  • Odpowiedz
@56632: Tak, elegancko podpiszą kwestionariusz i zgodę :) Selekcja naturalna nie jest zła, gorzej będą mieli niezaszczepieni, którzy nie chcą brać udziału w tym eksperymencie. Tak już się dzieje w Izraleu. Czekam na efekty działań prawników, bo to już nie jest śmieszne.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: czy ja wiem czy wyszło. W ciągu 3 miesięcy mamy zaczepionych niecałe 4 mln ludzi. W Anglii, która rozpoczęła szczepienia dwa tygodnie wcześniej mają zaszczepionych 30,5 mln ludzi. Nędznie to wygląda u nas
  • Odpowiedz
@galonim: To akurat wina Unii, bo dostają mniej szczepionek na mieszkańca niż Anglia, która tez sama je wytwarza, na tle UE o dziwo wyglądamy całkiem niezle
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: @byla_ale_nie_w_pierwszej_trojce dobrze idzie? xD Masz 20 lat? Chcesz być zaszczepiony już jutro? Nie ma problemu, znajdź punkt szczepień, idź od rana, powiedz że w razie jakby im szczepionek zostało to ty chętnie, niemal gwarantuję ci że cię zaszczepią tego samego dnia.

Mają taki b----l, że nie wiedzą kto przyjdzie, ile osób przyjdzie i po prostu masa szczepionek idzie na śmietnik bo są wyciągane z lodówek ale jest więcej
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2: przecież to ty jesteś foliarzem, który wierzy w zabójcze szczepionki, bo nie mieści ci się w pustym łbie jak one w ogóle działają xD Jesteś pośmiewiskiem, chodząca antyreklamą polskiego systemu oświaty.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Mam kontakt z mnóstwem ludzi i czekam od roku na taki telefon. Ja chyba żyję w innej czasoprzestrzeni, bo ten problem nie dotknął mojej rodziny, moich znajomych i ich znajomych. Kiedy umiera 80 letnia babcia, to nie płaczemy, że mogła jeszcze pożyć. Nigdy nie płakaliśmy. Ludzie umierają i to jest naturalna kolej rzeczy. Jak spojrzeć na średnią życia w Polsce to nie powinno być zdziwienia w przypadku takich śmierci.
  • Odpowiedz