Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z #katowice, czy ktos cos wie, czy ktos cos slyszal o dzisiejszym podpaleniu samochodu na ulicy Wroclawskiej na osiedlu Kukuczki?

Okolo drugiej w nocy ktos podpalil samochod mojego brata (Seat Leon 2 Cupra na rejestracji SC), auto spalilo sie doszczetnie przy okazji uszkadzajac w znacznym stopniu trzy samochody stojace obok.

Moj brat nie mial zadnych zatargow z nikim ani nie ma zadnych wrogow. Nie mamy pojecia kto i dlaczego mogl podpalic jego auto. Policja z gory twierdzi, ze raczej nikogo nie znajda. Na osiedlu nie ma monitoringu. Samochod byl poprawnie zaparkowany.

To okropne, jak w pare minut mozna stracic swoj samochod, a podpalacz unika jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za zniszczenie czyjegos auta przy zgodzie policji.

Za jakiekolwiek informacje na ten temat bede bardzo wdzieczny - kazda informacja jest w tym momencie na wage zlota.

Dodaje link do wpisu na facebooku dla wiekszych zasiegow:
https://www.facebook.com/339034639508320/posts/3775535672524849/

W komentarzu wiecej zdjec.

#samochody #podpalenie #motoryzacja #slask
Fisher255 - Mirki i mirabelki z #katowice, czy ktos cos wie, czy ktos cos slyszal o d...

źródło: comment_1617093490WRzxe2E9BhryjiFZ8j9sEp.jpg

Pobierz
  • 114
@WiesniakzPowolania: czy w takim razie mozna bezkarnie podpalac samochody na osiedlach bez kamer, bo policja nie ma wrozbitow?

Nie wiem jak maja go znalezc - nie jestem detektywem ani nie pracuje w policji, ale sa finansowani z moich podatkow wiec zamiast palowac ludzi za otworzenie baru w trakcie pandemii licze na to, ze rzeczywiscie sa w stanie pomoc w przypadkach podpalenia samochodu
ale sa finansowani z moich podatkow


@Fisher255: Oooo, standardowe januszowe "płacę, to wymagam". Niestety będziesz musiałbyś trochę wyższe podatki płacić, bo cuda kosztują nieco więcej.
Świadkowie są? Nie ma. Monitoring? Nie ma. Odciski palców, ślady DNA, jakiekolwiek ślady na samochodzie - wszystko zjarane. No to jak miałaby policja znaleźć sprawcę? Chodzić po domach i pytać każdego czy to on podpalił?
@Fisher255: @MagicGladiator: @WiesniakzPowolania: @Endriu_: @Camionero: @ToJaTwojMorderca: a mnie właśnie zastanawia jak sprawnie podpalić samochód. Kiedyś widziałem na filmie, że dobrze zacząć od podszybia- tam gdzie konczy się maska, a zaczyna szyba. Jest tam dużo plastiku i wystarczy w to miejsce podlać trochę benzyny.
- to nie jest porada. po prostu kiedyś coś takiego widziałem.