Wpis z mikrobloga

Dzień 18: ale mam #!$%@?ę

Dzieeeeeeeeeeeeeeń dobry Mirko! Dziś od godziny 4:30 roznosi mnie energia. Byłam rano na gimnastyce, potem posprzątałam salę na błysk, potem był obchód i mam nową lekarkę i powiedziała, że spokojnie, zjedzie mi ten dobry nastrój :D a potem był psychorysunek, na którym mieliśmy temat "Ja teraz i za 5 lat" i narysowałam dwie takie same postaci z serduszkiem i pigułami w rączkach. Powiecie zaraz "ej #!$%@?, ty tak narysowałaś bo jesteś na piździe" a ja Wam odpowiadam "nie, bo wczoraj #!$%@? nie miałam i gadałam z mężem przez telefon, że w sumie to nie mam najgorzej w życiu"
Od wczoraj mam zwiększaną wenlafaksynę i od dzisiaj zmniejszane esci - biorę teraz 5mg, więc pewnie zaraz będzie zjazd xD
Dzisiejszy wpis krótki bo czuję się jakbym się czegoś nawciągała i nie mogę usiedzieć w miejscu.
Idę #!$%@? biegać xD

#psychonudles #psychiatria #psychiatryk #depresja
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@send_nudles: wenlafaksyna w stosowaniu w pewnym momencie wyostrza zmysły ale to przechodzi niestety. Przez chwilę można poczuć się super. Później już normalnie będzie.
@Wojtkov no powiem tak, nie przyswajac wiedzy już tak jak przed brakiem anydepresantów ale też nie mam już 17 lat tylko 27. Co miałam się nauczyć to już się w sumie nauczyłam, a teraz przyszedł czas tę wiedzę wykorzystać. Daję sobie jakby zgodę na te urągi w sprawności intelektualnej na rzecz lepszego samopoczucia.