Wpis z mikrobloga

Ojciec kolegi gorzej się poczuł, wezwano karetkę, szpital badania... Rak płuca i operacyjny guz mózgu. Z jednej strony fatalna wiadomość z drugiej nadzieja bo operacja na cito. I wiecie co? I #!$%@?... Bo ten hatfu rząd i ministerstwo zdrowia odwołało operacje i planowane zabiegi. Facet teraz leży w łóżku, w domu, gapi się w ścianę i jedyne co powtarza to: To już koniec. (chłop całe życie pracował, składki, zdążył przejść na emeryturę)
Więc wszystkie pisiory, prawaki, covidowcy hatfu na was, na to państwo z dykty osrane rzadkim gównem. Dajcie mi jeszcze bana za złe zachowanie! Ale jestem #!$%@?!
#bekazpisu #bekazprawakow #covid19 #koronawirus #foliarze #lekarz #medycyna #rakcontent
  • 102
  • Odpowiedz
Największa beka jest, że idioci dali temu przeszło 600 plusów xD gdzie jasno było mówione, że nowotwory to jedne z nielicznych przypadków, gdzie zabiegi nie będą odwoływane.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: W ten sam sposób 4 tygodnie temu straciłem swojego tatę:( lat 55, zdiagnozowany rak z przerzutami ale po pierwszej chemii były jakieś rokowania, dwa tygodnie później noc przed druga dawka chemioterapii otrzymał telefon ze przesuwają chemię o 3 tygodnie lecz po tym czasie już było za pozno... i to są ofiary tej pandemii
  • Odpowiedz
Wykopek: HURR NIE WRZUCAJ KONSERW PISOWSKICH I KONFEDERACKICH DO JEDNEGO WORA!
Też wykopek: WSZYSTKO CO NIE KONFEDERACJA TO LEWACTWO

XD
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: w takim razie jeśli to nie bajt. To nie miej mi za źle tego wcześniejszego. Życzę w takim razie żeby sytuacja się polepszyła. Dzwonić katować codziennie na otwarciu do ordynatora.
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: dokładnie, róbcie to prywatnie. W piździe to miejcie i załóż zbiórkę. Idź #!$%@? ubierz kurtkę żebyś nie zmarzł idz do kolegi weź papiery wszystkie zęby to było legitne i zrób coś.
Życzę powodzenia! Nie możecie się poddać bo ojciec potrzebuje waszej siły
  • Odpowiedz