Wpis z mikrobloga

Ojciec kolegi gorzej się poczuł, wezwano karetkę, szpital badania... Rak płuca i operacyjny guz mózgu. Z jednej strony fatalna wiadomość z drugiej nadzieja bo operacja na cito. I wiecie co? I #!$%@?... Bo ten hatfu rząd i ministerstwo zdrowia odwołało operacje i planowane zabiegi. Facet teraz leży w łóżku, w domu, gapi się w ścianę i jedyne co powtarza to: To już koniec. (chłop całe życie pracował, składki, zdążył przejść na emeryturę)
Więc wszystkie pisiory, prawaki, covidowcy hatfu na was, na to państwo z dykty osrane rzadkim gównem. Dajcie mi jeszcze bana za złe zachowanie! Ale jestem #!$%@?!
#bekazpisu #bekazprawakow #covid19 #koronawirus #foliarze #lekarz #medycyna #rakcontent
  • 102
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: Ja nie jestem z tych co dostają pare groszy za wpis, ludzie przeżywają dramaty przez ten durny rząd, a jeszcze sie trafia takie osobniki jak ty co myślą że wszystko to fejk i propaganda antypisowska. #!$%@? gdzie ja żyje co za szaleństwo w tym narodzie?
  • Odpowiedz
Ja nie jestem z tych co dostają pare groszy za wpis, ludzie przeżywają dramaty przez ten durny rząd, a jeszcze sie trafia takie osobniki jak ty co myślą że wszystko to fejk i propaganda antypisowska.


Zabawne. Ja, główny antypisowiec zostałem właśnie nazwany pisowskim szurem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? gdzie ja żyje co za szaleństwo w tym narodzie?


No właśnie. Tutaj plot twist. Moja mama jest dopiero co
  • Odpowiedz
@tylkoocosspytam: Czekaj, czekaj. Ma odwołaną, czy w ogóle nie podjęli się jej wykonania?
Tak czy inaczej - prawdopodobnie lekarz prawdopodobnie stwierdził, że zmiany nie zagrażają życiu i operacja może zostać wykonana w późniejszym terminie.
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: Miał termin na ten tydzień i mu odwołano, wypisali ze szpitala i tyle. I się chłop załamał.
@OlekAleksander: @szczur_wodny: Prawicą określa się na wykopie tez pis który sam z siebie z prawicą nie ma nic wspólnego. Z resztą ta konfederacja to też #!$%@? warta jak i pis i po i reszta oderwanych od rzeczywistości polityków.
  • Odpowiedz
odwołało operacje i planowane zabiegi. Facet teraz leży w łóżku, w domu, gapi się w ścianę i jedyne co powtarza to: To już koniec. (chłop całe życie pracował, składki, zdążył przejść na emeryturę)


@TatoAktywny: że odwoływanie zabiegów to konfabulacja? Ja pierd*le...jak w tym kraju ma być dobrze, jak piswoska mafia sra ludziom na twarz, a spora banda baranów zlizuje to ze smakiem i prosi o jeszcze. Z bezsilności można już chyba
  • Odpowiedz
(chłop całe życie pracował, składki, zdążył przejść na emeryturę)


@tylkoocosspytam: zszedł by od razu gdyby usłyszał, że te jego całożyciowe składki starczają na masło i dżem, a nie na specjalistyczną operację

  • Odpowiedz