Wpis z mikrobloga

Ojciec kolegi gorzej się poczuł, wezwano karetkę, szpital badania... Rak płuca i operacyjny guz mózgu. Z jednej strony fatalna wiadomość z drugiej nadzieja bo operacja na cito. I wiecie co? I #!$%@?... Bo ten hatfu rząd i ministerstwo zdrowia odwołało operacje i planowane zabiegi. Facet teraz leży w łóżku, w domu, gapi się w ścianę i jedyne co powtarza to: To już koniec. (chłop całe życie pracował, składki, zdążył przejść na emeryturę)
Więc wszystkie pisiory, prawaki, covidowcy hatfu na was, na to państwo z dykty osrane rzadkim gównem. Dajcie mi jeszcze bana za złe zachowanie! Ale jestem #!$%@?!
#bekazpisu #bekazprawakow #covid19 #koronawirus #foliarze #lekarz #medycyna #rakcontent
  • 102
@tylkoocosspytam jeżeli rak wykryty na dniach to niemożliwe, że przełożyli mu operacje

Jeżeli wykryli z pół roku temu to zapewne uznali, że nie zagraża aż tak i można czekać.

Bzrzmi jak marny bait bo onkologia w pandemii działa w najlepsze. Sam byłem onkologiczny i wszystkie badania mam prawie od ręki. Mój tata też.

Inne przypadki o których słyszałem też załatwiane od ręki.
Więc wszystkie pisiory, prawaki, covidowcy hatfu na was


@tylkoocosspytam: Chyba Ci się coś #!$%@?ło, bo jedyna opcja która wspiera pis to lewica.
Co ma do tego "prawak" czy "covidowiec" :D

I podaj ten dowód, bo ja z kolei mam w rodzinie osobe która miała chwilę temu wycinany nowotwór złośliwy od ręki i żadnych problemów nie było.
@Slimshader: Ja sobie niestety tego nie wymysliłem. Całość rozgrywała sie na przestrzeni 3 tygodni, mnie nie pytaj dlaczego, pacjent leżał na Płockim oddziale bo tam został przewieziony karetką, operacja miała być gdzie indziej i została odwołana.
To już koniec. (chłop całe życie pracował, składki, zdążył przejść na emeryturę)

Więc wszystkie pisiory, prawaki, covidowcy hatfu na was, na to państwo z dykty osrane rzadkim gównem. Dajcie mi jeszcze bana za złe zachowanie! Ale jestem #!$%@?!


@tylkoocosspytam: najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że wy jako społeczeństwo tylko potraficie gadać, a w twoim przypadku pisać na Mirko. To już murzyni z 19 wieku w Ameryce byli bardziej ogarnięci i