Wpis z mikrobloga

Ojciec kolegi gorzej się poczuł, wezwano karetkę, szpital badania... Rak płuca i operacyjny guz mózgu. Z jednej strony fatalna wiadomość z drugiej nadzieja bo operacja na cito. I wiecie co? I #!$%@?... Bo ten hatfu rząd i ministerstwo zdrowia odwołało operacje i planowane zabiegi. Facet teraz leży w łóżku, w domu, gapi się w ścianę i jedyne co powtarza to: To już koniec. (chłop całe życie pracował, składki, zdążył przejść na emeryturę)
Więc wszystkie pisiory, prawaki, covidowcy hatfu na was, na to państwo z dykty osrane rzadkim gównem. Dajcie mi jeszcze bana za złe zachowanie! Ale jestem #!$%@?!
#bekazpisu #bekazprawakow #covid19 #koronawirus #foliarze #lekarz #medycyna #rakcontent
  • 102
@tylkoocosspytam: Nic mi do typowych prawaków, ale jednak może zacznij odróżniać kto głównie forsuje wszelkiej maści składki, następnie skończ to gimnazjum, i dopiero zacznij komentować.
@fen1x: Gimnazjum już nie ma wiem bo kończyłem zaocznie. Prawaki i wolnorynkowcy są tak samo #!$%@? jak komuniści i narodowcy, wszyscy z #!$%@?ą bajeczką. W prawdziwym komunizmie..., w prawdziwym świecie wolnorynkowym..., w prawdziwym nacjonalizmie... I co mają składki do zaistniałej sytuacji? Gość zaczynał je płacic jeszcze za komuny, później w dzikim kapitalizmie a teraz w katosocjaliźmie.
@fen1x: Okres lat 90tych a zaczął sie od tego że nasi włodarze musieli prosić o pomoc "żymian" z usa bo nie wiedzieli jak ugryźć kapitalizm mając taką a nie inną gospodarkę i tak o to specjaliści z zachodu pomogli ekonomistom z polszy prywatyzować największe zakłady pracy i kluczowe sektory gospodarki XD A i o giełdzie nie wspomnę i wałach robionych wtedy w polsce.
@tylkoocosspytam: Tłumaczymy od początku. Nic Was nie ruszało. Nooo aborcja po drodzę. Umieracie i będziecie umierać. Widać za mało było Wam na koniec roku #!$%@? zgonów właśnie z takich powodów jak ten. Może jak Tym razem #!$%@? o 100k w jednym miesiącu to coś was ruszy w końcu.

Gimnazjum już nie ma wiem bo kończyłem zaocznie. Prawaki i wolnorynkowcy są tak samo #!$%@? jak komuniści i narodowcy, wszyscy z #!$%@?ą bajeczką.
@Shatter: Nie robiłbym gównoburzy pod publiczke bo nie mam powodów, w gorących byłem tyle razy że mnie to nawet nie jara. To czemu odwołano operacje guza mózgu ojca kolegi? Może inteligencie wyjaśnisz?