Wpis z mikrobloga

tak jeszcze z ciekawości - te teraz dopuszczone nie są wystarczająco bezpieczne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kwiki: no najwyraźniej nie skoro teraz jedna masowo jest wycofywana, a reszta powstała w ekspresowym tempie.


@ImInLoveWithTheCoco: to podaj statystyki ile osób doświadczyło problemów ze szczepionka w porównaniu do tych zaszczepionych?

Jak będziesz załączał statystyki to warto jest przeanalizować pod względem wieku.
@revente

ale w aborcji niekomu nie chodzi żeby koniecznie zabić niechciany zarodek, po prostu niech w**ierdala z ciała kobiety ¯_(ツ)

Ale nie istnieje sposób by jednicześnie nie zabić dziecka i się go pozbyć.
To trochę tak jakbym wynajał mieszkanie na rok, najemca mi regularnie płacił i dbał o nie, to według mnie nie powinno być możliwości wyrzucenia go z dnia na dzień. ¯_(ツ)/¯
Jeśli jednak ktoś włamał mi się do mieszkania
płód to tez nie człowiek, skończyłeś chociaż podstawówkę ?


@twoi_oyciec: no na przykład profesor genetyki jest innego zdania niż ty

"Otóż od bardzo wielu lat dokładnie wiadomo, kiedy człowiek zaczyna swój indywidualny byt. Momentem tym jest połączenie ludzkich komórek rozrodczych, czyli gdy powstaje zygota, z której w sposób ciągły rozwija się organizm człowieka według własnego programu genetycznego, zaopatrywany przez matkę w materiały budulcowe i energetyczne poprzez pępowinę, a po urodzeniu z
@korin_: skoro zaszczepieni mogą dalej zarażać, dalej chorować na covid lub jedną z kolejnych 30 mutacji covida które wyszły tylko dziś to nawet jedna osoba z komplikacjami poszczepiennymi to o 1 za dużo. Po co jako młody brac szczepionkę która nic mi nie da, a mam jakakolwiek, nawet niech to będzie 0,0001% szans na komplikację?