Wpis z mikrobloga

Ja mam takie przemyślenie że serio umieranie za jakiś kraj czy to Ukraina Polska czy USA to czysty debilizm. W końcu życie mamy jedno i miejsce w którym żyjemy lub się urodziliśmy to nie ma znaczenia dla naszego szczęścia. Są ludzie szczęśliwi i w Polsce i Rosji. Więc #!$%@? bym miał w wojnę. Gdyby każdy byslal w taki sposób to nie byliby komu walczyć. Ale oczywiście ludzie mają wyprane mózgi #wojna #ukraina Akurat szczerze to nie chciałbym żyć pod butem Putina choć tak samo pod butem kaczafiego już nie mam ochoty żyć
  • 28
  • Odpowiedz
@Konigstiger44:

no każdy kraj mógł uciekać przed Hitlerem no ale głupi ludzie z wypranymi mózgami z nim walczyli ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Czesi na swojej postawie do wojny wyszli jakby lepiej niż Wielga Bolzga, która rozwaliła w powstaniu pół stolicy zupełnie po nic. Nie ma sensu umierać w walce, której nie da się wygrać.
  • Odpowiedz
umieranie za jakiś kraj czy to Ukraina Polska czy USA to czysty debilizm


@Megasuper: Zgodzę się do momentu bycia niesprowokowanym agresorem czy wylotu na jakieś misje na #!$%@?. Temat zaczyna być trochę inny kiedy to ciebie atakują. Z dnia na dzień chcesz spłukać wszystko czego się w życiu dorobiłeś w kiblu, babcię inwalidkę zakopać w lesie zaraz obok upartego dziadka który się nigdzie ruszyć nie chciał, a z reszty rodziny zrobić
  • Odpowiedz
@Megasuper - ciekawe jakby wyglądał przebieg IIws, gdyby nikt nie chciał ginąc (z rąk Niemców), tylko uciekał przed nimi. Europa byłaby zajęta w tydzień, a po 3 miesiącach resztki nie-Niemców prażyłyby się w Australii.
  • Odpowiedz