Wpis z mikrobloga

@Kisiol: Warto też zauważyć, że żadna ustawa nie nakazuje noszenia torebki. Kobieta mogła nieść nawet i browara, ale jednak z własnej woli wybrała torebkę. Czy feministki postulują zakaz noszenia torebek?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@styslaw: przenika, i nawet dlugo zostaje. Oczywiscie jesli sie przekroczy pewna ilosc w ciagu doby. Raz mi wystarczylo przekroczenie na poczatku gdy nie spalam prawie w ogole. Kawy na wszelki wypadek juz nie pije mimo ze od 3 miesiaca zycia dziecka niby kofeina na nie nie dziala XD
@Tygrysia_Lilia: W sumie o ile sam problem wydaje się debilny, to całkiem ciekawa sprawa jednak. Najlepiej by było zmodyfikować obrazek, że dziecko jest w wózku pochanym przez kobietę i ona też popija kawę. To by działało podświadomie, że rodzina razem się nią cieszy i ich to integruje oraz miło spędzają czas.
@Tygrysia_Lilia: feminizm to w obecnych czasach poważne zaburzenie bo nikt normalny nie ma czasu na takie głupoty. Każda kobieta może w Europie robić co i gdzie chce więc nie wiem w czym problem () ostatnio oglądałam wywiad z Kają która z dziennikarką narzekała ze w TV jest za mało kobiet ale na pytanie czy ktoś ją zaprasza odpowiedziała że tak ale nie chodzi bo nie