Wpis z mikrobloga

Naprawdę pokrętni są ci promotorzy aborcji. Niby aborcja do 24 tc tak, ale wyjątkowo. Jednak na życzenie i bez zadawania pytań, bo kobieta MA PRAWO oraz (tu cytat) "*&UJ Z WAMI ABORCJA Z NAMI". Dlatego promuje się tu Aborcyjny Dream Team, która umożliwia terminacje zdrowej ciąży aż do 24 tc na każde życzenie kobiety.

Argument o sztucznych macicach upada tu juz zupełnie. Neonatologia potrafi utrzymać przy życiu wczesniaki z 23 tc i umożliwić im dalszy rozwój - sztuczną macicą jest inkubator. Procedura aborcji do 24 tc polega jednak na celowym i umyslnym uśmierceniu zdrowego płodu zastrzykiem w serce i wywołaniu porodu martwego dziecka. Dziecka, którego nie trzeba było zabijać. Jak to się ma sprzecznej z logika paplaniny, że celem aborcji nie jest zabicie płodu, tylko przerwanie ciąży? Wiele pytań bez odpowiedzi...

Podziwiam te kręgosłupy moralne z plasteliny. Da się tak w ogóle prosto chodzić?
#aborcja #aborcyjnydreamteam #bekazfeministek #bekazlewactwa
ciemnienie - Naprawdę pokrętni są ci promotorzy aborcji. Niby aborcja do 24 tc tak, a...

źródło: comment_1615099654Zo11g8p08pDBtkZfDzwYbb.jpg

Pobierz
  • 226
Podziwiam te kręgosłupy moralne z plasteliny. Da się tak w ogóle prosto chodzić?


@ciemnienie: Aborcja nie jest obowiązkowa. Jeśli nie chcesz to nie musisz jej przeprowadzać. Naprawdę uważasz że lepiej sprowadzić na świat niechcianą istotę i zmusić prawem zarówno matkę jak i dziecko do egzystencji w ten sposób przez wiele lat? Po co tak żyć? To jest moralne?
@eiaculatiopraecox: wiadomo, jak istota jest niechciana, to można ją zabijać zastrzykiem w serce, jak to robili nazistowscy Niemcy w obozach koncentracyjnych.

Zmusić? Na etapie 23 tc, kobieta i tak rodzi dziecko siłami natury. Jest to dla jej ciała zupełnie obojętne, czy to dziecko żyje, czy jest martwe. Urodzi w ten sam sposób. Urodzone dziecko można umieścić w inkubatorze i udzielić mu pomocy, procedura jednak wygląda zgoła inaczej. Przypominam, że praw do
Przypominam, że praw do dziecka można się zrzec i oddać do adopcji


@ciemnienie: To trzeba wtedy donosić ciążę. Trzeba nowego człowieka ze swoim garniturem genetycznym na świat sprowadzić. Ja chcę by była możliwość wyboru, by nikt nie decydował za mnie czy coś mogę zrobić czy nie mogę. Jakiś aktualnie rządzący kacyk kierujący się koniunkturą nie powinien mieć możliwości narzucania mi swojej woli w tak istotnej kwestii.
@eiaculatiopraecox: nie trzeba donosić ciąży, bo kobieta decyduje się na przerwanie ciąży na etapie 23 tc. Jakie to jest donoszenie ciąży, skoro to jest zabieg aborcji na wyraźne życzenie kobiety?

Nie wiem czy zauważyłaś, ale właśnie usprawiedliwilas celowe zabijanie dzieci, które mają szansę na życie. A ponoć celem aborcji nie jest zabijanie płodu. Naprawdę, ciężko nadążyć.
Nie wiem czy zauważyłaś, ale właśnie usprawiedliwilas celowe zabijanie dzieci, które mają szansę na życie. A ponoć celem aborcji nie jest zabijanie płodu. Naprawdę, ciężko nadążyć.


@ciemnienie: Niczego nie usprawiedliwiłem. Chcesz wkładać usta swoich interlokutorów jakieś wyimaginowane wnioski. Ja nie chcę by (jeśli sobie tego nie życzę) jakakolwiek żyjąca istota przyszła na świat z moim udziałem. I nikt nie ma prawa tego penalizować i mnie do tego zmuszać.
@przeciwko78: kalkomania. Nie jestem katoliczka. Wczesniactwo nawet skrajne, nie przypieczętowuje losu zupełnie niepełnosprawnego człowieka. Dla ciebie wszystkie wczesniaki automatycznie powinny trafiać do kosza. Dziękuję, wszystko jasne, plastusiu.
@eiaculatiopraecox: można oddać do adopcji, zrzec się praw i uznać ze tego człowieka nie ma. Nawet wczesniaka. Nikt nie zmusza do wychowywania dzieci.