Wpis z mikrobloga

Naprawdę pokrętni są ci promotorzy aborcji. Niby aborcja do 24 tc tak, ale wyjątkowo. Jednak na życzenie i bez zadawania pytań, bo kobieta MA PRAWO oraz (tu cytat) "*&UJ Z WAMI ABORCJA Z NAMI". Dlatego promuje się tu Aborcyjny Dream Team, która umożliwia terminacje zdrowej ciąży aż do 24 tc na każde życzenie kobiety.

Argument o sztucznych macicach upada tu juz zupełnie. Neonatologia potrafi utrzymać przy życiu wczesniaki z 23 tc i umożliwić im dalszy rozwój - sztuczną macicą jest inkubator. Procedura aborcji do 24 tc polega jednak na celowym i umyslnym uśmierceniu zdrowego płodu zastrzykiem w serce i wywołaniu porodu martwego dziecka. Dziecka, którego nie trzeba było zabijać. Jak to się ma sprzecznej z logika paplaniny, że celem aborcji nie jest zabicie płodu, tylko przerwanie ciąży? Wiele pytań bez odpowiedzi...

Podziwiam te kręgosłupy moralne z plasteliny. Da się tak w ogóle prosto chodzić?
#aborcja #aborcyjnydreamteam #bekazfeministek #bekazlewactwa
ciemnienie - Naprawdę pokrętni są ci promotorzy aborcji. Niby aborcja do 24 tc tak, a...

źródło: comment_1615099654Zo11g8p08pDBtkZfDzwYbb.jpg

Pobierz
  • 226
Podziwiam te kręgosłupy moralne z plasteliny.


@ciemnienie: ktoś ma inną moralność niż ty - kręgosłup moralny z plasteliny.

Ja uważam, ze skazywanie ludzi na opiekę nad ciężko niepełnosprawnym dzieckiem, które po śmierci rodziców nie jest w stanie sobie poradzić jest niemoralne.

ale ty zamierzasz zmuszać ludzi do heroizmu.

Podziwiam ten kręgosłup moralny z plasteliny
@ciemnienie: o ile samo informowanie o aborcji jest ok i pasował mi stan jaki był - zresztą kobietom też, tak poglądy typiary @Amishia są mocno skrzywione - pisałem jej kiedyś żeby sobie to rozgraniczyła ale niestety nie dociera - musi korzystać z popularności i wchodzenia w gorące z tym obrazkiem bo inaczej nikt by tych wysrywów nie czytał XD