Wpis z mikrobloga

Taaa, a te wymagania, co do wzrostu w opisach na aplikacjach randkowych, to tylko wymysł niskich przegrywów, głupoty piszesz xD Jeszcze brakuje tekstu o niskim koledze z którym byś była, ale coś tam, coś tam i nie możesz xD


@WykopekBordo: a mężczyźni nie chcą kobiet z wąskimi taliami, dużymi cycami i dupami? Nie oglądają się za takimi? Każda płeć ma jakieś wymagania.
Tak około 185 cm wzrostu.


@Phyrexia: u mnie była taka jedna laska w robocie co wyglądała jak modelka, tyle chyba miała nawet wzrostu. Więc się zastanawiałam jak jej facet wygląda - przyszła z nim na imprezę, więc zobaczyłam - ze 3 cm niższy od niej i wcale nie tak atrakcyjny jak ona, a laska 9/10, zakładam, że w facetach przebiera. Można sobie pisać co by się chciało mieć u drugiej osoby
Wstawiasz zdjęcie jednostkowego, ekstremalnego przypadku na poparcie tezy, że wzrost faceta nie ma znaczenia, jednocześnie piszesz, że sama wolisz akurat wysokich i wysportowanych, czyli dokładnie tak samo jak pewnie 90% kobiet...()

Taguj to #logikakarozowychpaskow


@mindrape: ale życie to są jednostkowe przypadki, relacje ludzkie to nie jest matematyka. Nigdy nie wiesz, kiedy coś między dwojgiem ludzi zaskoczy. #logikaniebieskichpaskow gdzie wy myślicie, że kobiety mają jakieś życie idealne xDDD
Jak poznasz idealnego faceta 175cm to go odrzucisz po za niski? Albo za chory? Albo cokolwiek innego? Szczerze powątpiewam.


@Bellie: Oczywiście, że nie. Dlatego piszę, że to są moje odczucia co do atrakcyjności. Jeśli ktoś jest dla mnie nie atrakcyjny fizycznie, a przy tym nie znam kompletnie tej osoby, wtedy nie ma sensu w to brnąć, i w zasadzie taki jest kontekst mojej wypowiedzi, a chłopcy powyżej już sobie dopisali zupełnie
Ale nikt nie twierdzi, że tak nie jest, tylko nie słyszałem, żeby jakiś niebieski się podlizywał i pisał, że nieatrakcyjne laski nie mają partnerów, bo mają paskudny charakter


@WykopekBordo: no ale w przypadku facetów tak jest - facet może nadrobić prestiżem, kasą, zaradnością - ale jak ma #!$%@? charakter i jest chamem to nic mu to nie ma. Bogata laska nie zaimponuje facetowi - dalej się musi botoksować, głodzić, depilować, przechodzić