Wpis z mikrobloga

nikt nie wyrywa. Chcesz się umówić na randkę to zapraszam. S---------z jak każdy z was, bo was wszystko przeraża.


@Bellie: ough będę miał challenge, ale czekaj muszę moje CV odkurzyć, bo będzie sprawdzane XDD
A co ich tak przeraża, że "s---------ą"? Tylko nie mów że wymagania ( )
  • Odpowiedz
@LM2525: to zostało wielokrotnie udowodnione psychologia ewolucyjna: larłowate laski mają hopla na punkcie wysokiego partnera, bo chcą żeby ich dzieci miały szanse na normalny wzrost.

Laski ze zwykłym lub ponadprzeciętnym wzrostem mają na to bardziej w------e
  • Odpowiedz
@Phyrexia: sama pisalas ze od dlugiego czasu jestes sama.

I przyznalas tez ze faceta szukasz glownie na silowni (bedac zdziwiona ze pasje takich facetow to glownie silka, dieta i odzywki xD) zae,cajac ze nie maja zadnych hobby, podczas gdy sama nie posiadasz ZADNYCH pasji oprocz ogladania netflixa i picia wina xD

Oczywiacie z wyksztalcenien i intelektem tez u Ciebie niezbyt wybitnie
  • Odpowiedz
@Phyrexia:

Chyba Ci się przyśniło


Oho, co za riposta. No ale niestety mi sie nie przysnilo - w watku o randach z typami z silowni sama udowodnilas ze nie masz zadnych pasji, abczas wolny to netflix i picie wina xD Jestes po prostu intelektualnie uboga, co zreszta po Tobie
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: nie wymagania, brak urody i twardy charakter najpewniej. No i jak facet zachowuje się jak debil to mu to mówię prosto z mostu, serwuję konstruktywną krytykę - ego 90% facetów nie jest w stanie tego znieść, bo przez mamusie są wychowywani na wrażliwe p-------i, które jakakolwiek krytyka miażdży - nie przywykli do tego. Uciekają. Chcą kogoś kto im będzie przytakiwał i kłamał i każdy błąd kwitował "oj tam, nic
  • Odpowiedz
wysokie dziewczyny sa po prostu nie atrakcyjne


@piwniczak: Hm, no nie wiem, niby nie mnie to oceniać, ale uważam, że to nieprawda. Wysoka szczupła dziewczyna jest moim zdaniem mega atrakcyjna. Ma długie nogi, jest smukła i zgrabna. U niskich dziewczyn rzadko się widzi takie proporcje (choć oczywiście się zdarzają). Pewnie co innego jak dziewczyna jest wysoka i do tego przy kości, wtedy faktycznie wygląda tak sobie. Modelki są przeważnie wysokie,
  • Odpowiedz