Wpis z mikrobloga

Brzydka dziewczyna realistycznie szuka sobie brzydkiego chłopaka. Ładna dziewczyna szuka sobie chłopaka przystojnego bo sama jest ładna. Podobnie modelka. Natomiast zarówno brzydal, średni i przystojny będą próbowali swoich szans u modelki, a brzydal będzie narzekał, że go odrzuciła samemu odrzucając brzydką dziewczynę.


@Phyrexia: w kontekście tego że pisałaś sama

ale czy nie istnieje szansa, że chłopak 185 cm również będzie to posiadał, a skoro mogę mieć "full package" dlaczego mam nie
Chyba że powiesz że nigdy nie porównywałaś obecnych partnerów do poprzednich. Co naturalnie jest możliwe.


@Usmiech_Niebios: nie, nie porównywałam. Takie porównania nie mają żadnego sensu, gdyż ludzie są tak złożeni, że tego się po prostu dokonać nie da. Widać, że nigdy z nikim nie byłeś skoro myślisz, że takie kalkulacje są możliwe.
Widać, że nigdy z nikim nie byłeś skoro myślisz, że takie kalkulacje są możliwe.


@Bellie: standardowy brak empatii i zrozumenia że ludzie robią różne rzeczy, masz cały artykuł:
https://www.bustle.com/p/7-signs-youre-comparing-your-ex-to-your-present-partner-8894854

When something triggers a memory of something that made you feel really happy and loved, it's not uncommon to dwell in those feelings. That's why thinking of your ex while you're with someone new happens even if you don't intend to. "People
ale paskudny charakter


@Phyrexia: A ty mimo paskudnego charakteru i gigantycznego ego nadal masz sporo spermiarzy wokół siebie. No popatrzcie, ciekawe czemu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brzydka dziewczyna realistycznie szuka sobie brzydkiego chłopaka.


@Phyrexia: xD

polscy faceci są #!$%@? heheheeh ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bellie: Wy dwie za to w tym temacie błyszczycie.

Jesteś atrakcyjna, bo dbasz o siebie. Czy logicznym
@Usmiech_Niebios: wiesz co, mogę się pośmiać, bo chyba nie wiesz co sam czytasz, to nie jest porównywanie partnerów na zasadzie "ten miał dłuższego", tylko porównanie, że może związek x był bardziej udany bo ze starym partnerem się dogadywaliście bez słów, a z nowym tak nie jest - ten proces pojawia się u każdego i wynika z czasu. Jak z kimś długo przebywasz to się do niego przyzwyczajasz, zaczynacie tworzyć wspólne nawyki
@Phyrexia: Nieźle tam. Wzrost nie ma znaczenia - tutaj macie ekstremalny dowód anegdotyczny. Czy dla mnie ma? Oczywiście, że tak, nie umawiam się z nieatrakcyjnymi ludźmi ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i oczywiście Tinder nie jest zaprzeczeniem twojej tezy? No tak, bo aplikacja w której najpierw ocenia się atrakcyjność fizyczną (i gdzie kobiety często wymagają od faceta 1,80+) nie udowadnia, że kobiety uważają niskich mężczyzn za nieatrakcyjnych
Nagle zdają sobie sprawę, że nie są odrzucani ze względu na niski wzrost ale paskudny charakter.


@Phyrexia: Nie zapomnij powiedzieć tym panienkom co mówią, że mężczyźni boją się inteligentnych kobiet, że to jednak przez paskudny charakter.

I jw. Podajesz ekstremalny, jednostkowy przykład, wyjątek od reguły i chcesz reguły potwierdzać. Śmieszne. #logikarozowychpaskow

Nie dość, że hipokrytka to jeszcze niezbyt mądra. No ale cóż :)
@Phyrexia: Nic, po prostu rzucasz takimi hasełkami wybielając kobiety, zrzucając winę za ich samotność na kogoś innego (pewnie za swoją samotność też), ale atakujesz samotnych facetów, którzy doskonale wiedzą, że u praktycznie wszystkich panienek łącznie z tobą wzrost ma ogromne znaczenie. Mózg #!$%@?. Jak można żyć w takich sprzecznościach i zachować zdrowie psychiczne, nie wiem.
to nie jest porównywanie partnerów na zasadzie "ten miał dłuższego",


@Bellie: no jeżeli mówisz że takie zjawisko nie występuje to też jestes ignorantką, mogę znaleźć wpis na mirko z dokładnie tymi parametrami, ale jak to zrobię wpłacasz 20 zł na schronisko, deal? Na świeżo był taki gdzie facet porównywał tyłek dziewczyny do innych tyłków, ale nie chce mi się szukać czy konkretnie do byłej:
https://www.wykop.pl/wpis/55874413/miraski-krotka-ankieta-xd-wczoraj-moj-niebieskiepa/

Dla mnie to jej wygląd to
Stąd wysokie dziewczyny często nie patrzą w ogóle na wzrost.


@janeeyrie: Spostrzezenie trafne, zgodne z moim, aczkolwiek nie jestem pewien czy wnioski sluszne? Rowniez zauwazylem, ze zaleznosc "im nizsza dziewczyna tym wyzszy facet" wsrod mijanych na ulicy par zdecydowanie przeczy rachunkowi prawdopodobienstwa, ale zalozylem, ze po prostu to wina jakichs - byc moze gleboko ukrytych - kompleksow na temat wzrostu? Np. ze niskie kobiety podswiadomie wybieraja wyzszych partnerow z podswiadoma nadzieja,
@Usmiech_Niebios: tak robią tylko ludzie niedojrzali emocjonalnie. Facet debil. Jak chciał laskę z afrykańskim doopskiem to niech se poszuka Afrykanki, albo zafunduje swojej dziewczynie implanty pośladków, bo debil nie wie, że to co jest w tv to zazwyczaj implanty, tłuszcz wstrzykiwany itd.

A dla mnie to 4/10,


no widzisz, dla mnie to ona jest 9/10 bo porównuje do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy ma własną, indywidualną