Wpis z mikrobloga

@janeeyrie:

Ma długie nogi, jest smukła i zgrabna

Niskie dziewczyny rowniez moga byc smukle i zgrabne, a takze posiadac proporcjonalnie dlugie nogi.

U niskich dziewczyn rzadko się widzi takie proporcje (choć oczywiście się zdarzają).

Bzdura, smukla, szczupla sylwetka wsrod niskich dziewczyn zdarza sie rownie czesto, nie wspominajac o tym ze niskie dziewczyny, nawet te najszczuplejsze, maja wyrazniej zarysowane wszystkie kraglosci.

Modelki są przeważnie wysokie, bo lepiej wyglądają na nich ciuchy

No
@janeeyrie: oczywiscie ze dla wiekszosci facrtow niskie laski sa mniej atrakcyjnie i mniej proporcjonalne

Tutaj psychologia ewolucyjna w chodzi w gre, facetom niskie dziewczyny o krociotkich nozkach kojarza sie z dziecmi bardziej, odbieraja je jako nieplodne

Proporcje i dlugie nogi to symbol plodnosci u kobiety i ogromny atrybut

Mowiac "niskie" mam na mysli lqski typu 1,50 - 1,60 cm, takie najczwsciej po prostu nie posiadaja proporcji no i na dodatek bardzo
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Bzdura, smukla, szczupla sylwetka wsrod niskich dziewczyn zdarza sie rownie czesto


@piwniczak: Yyy, no nie, statystycznie na pewno nie. Tzn. nie mówię, że są grube, ale korpus jest zwykle podobnej długości co u wysokich dziewczyn, tylko nogi krótsze.

Rozumiem, że jesteś w takim nastroju, że chcesz obrazić każdą kobietę na świecie po kolei, więc nie ma sensu się kłócić, ale nie masz racji. Przyjrzyj się dziewczynom na ulicy jakie mają proporcje,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
a mężczyźni nie chcą kobiet z wąskimi taliami, dużymi cycami i dupami? Nie oglądają się za takimi? Każda płeć ma jakieś wymagania.

@Bellie: No ok, ale przynajmniej nie piszą, ze grube laski mają paskudny charakter, bo są grube xD
@WykopekBordo: Oczywiście że mają paskudny charakter. Gadałeś kiedyś z grubą laską?
Oczywiście od każdej reguły są wyjątki, ale to jest powszechne, że zakompleksieni ludzie o niskim poczuciu własnej wartości są #!$%@?ący.
Nagle zdają sobie sprawę, że nie są odrzucani ze względu na niski wzrost ale paskudny charakter.


@Phyrexia: obawiam się, że nie, czego sama jesteś przykładem. Sam jestem dość niski, od dobrej dekady prowadzę bardzo fajne życie (własne biznesy, świetna, kochająca żona, ogólnie pełen chill i żadnych zmartwień), ale jak sobie przypomnę jakie miałem szanse u dziewczyn w porównaniu z kolegami którzy:

- byli znacznie mniej zaradni ode mnie,
- czasem na
Ale przecież piszesz dokładnie to co staram się przedstawić. ()


@Phyrexia: no nie wiem, napisałaś, że niskie mirki są odrzucane przez paskudny charakter, moim zdaniem bycie niskim w relacjach damsko-męskich to jest granie na hardzie bez kodów. Nawet jeśli mają #!$%@? charaktery, to może to wynikać z faktu #!$%@? po nich przez całe społeczeństwo, bo nie mieszczą się w normach.

Ja bym nigdy nie