Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co myślicie o studiach rolniczych , gdzie po takich studiach można pracować oprócz gospodarstwa. Czy znacie może ludzi którzy skończyli takie studia i nie mają własnego gospodarstwa albo o studiach podyplomowych integrowana produkcja i ochrona roślin? Czy po studiach rolniczych można uderzać do korporacji?
#studia #studbaza #pracbaza #rolnictwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603f7b43ada392000b186d17
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
Delerion: Ja jestem po kierunku okołorolniczym po SGGW i pracuję sobie w korpo od 10 lat, od ponad 5 przy sprzedaży maszyn. Da się.
Po rolnictwie to nie tylko gospodarstwo, ale cały szereg możliwości. ARIMR, urzędy, zarządzanie, laboratoria, logistyka, można pójść w kierunku technologii żywności.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@Monix94: Właśnie wiem ;) Problem w tym, że nie mam przygotowania pedagogicznego i muszę iść jeszcze na kurs. Ciekawe jak to wygląda teraz w czasach pandemii i co z praktykami wtedy.
A Ty uczysz w takiej szkole? :)
Czy po studiach rolniczych można uderzać do korporacji?


@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście, znam wielu ludzi po studiach rolniczych którzy pracują w przeróżnych firmach, od firm z branży po takie kompletnie niezwiązane z branżą na stanowiskach dyrektorskich w międzynarodowych korpo