Wpis z mikrobloga

#milionerzy zesrałem się XD przyszła do teleturnieju pani oczytana, od drugiego roku życia czyta płynnie, zainteresowania ciężko powiedziec bo jak sama mówi czyta ponieważ jest miłośniczką wiedzy XD No a potem.. obrazek ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ps. to pierwsze pytanie za 500 zł) ps2. Baba po dwóch kierunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz ninetyeight - #milionerzy zesrałem się XD przyszła do teleturnieju pani oczytana, od ...
źródło: comment_1614717635SSnXSXvutGxK2jSlmIgDLz.jpg
  • 95
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Stallion45: i co? Dają jej pod stołek 10k żeby ośmieszyła się na 1 pytaniu? Im wyższe mniemanie o sobie ma uczestnik tym szybciej odpada. Najgorsi są ci, którzy przez 10 min.chwalą się wiedzą i wykształceniem, a odpadają na pytaniu za 500 zł.
@ninetyeight: widzę sporo osób mogłoby z tą panią zbić żółwia, zawsze zdycham z takich życiowych niedorajd, które jeszcze się usprawiedliwają na tysiąc sposobów xD

wystarczy nie interesować się kuchnią i gotowaniem, żeby nie wiedzieć co to jest brytfanna. Wtedy garnek do mleka wydaje się całkiem możliwą opcją.

@szwelx: Ty no nie wiem, a Kaczkę Dziwaczkę może czytałeś?

Pan kucharz kaczkę starannie

Piekł, jak należy, w brytfannie"

Brzechwa się w
kurczę, lubię gotować, nowinki kuchenne kocham - i bym odpowiedziała dokładnie tak samo jak ona. Bo chociaż brytfanny ani garnka do mleka [z gwizdkiem] nie widziałam wcześniej, to w przypadku mleka gwizdek wydaje się duuużooo sensowniejszy. No a jak widać po zaprezentowanych linkach, pytanie samo w sobie idiotyczne.


@Mashe: Skoro Twoim zdaniem w przypadku mleka gwizdek wydaje się sensowniejszy, to byś nie odpowiedziała tak jak ona, bo pytanie jest "Co nie
@ninetyeight: Przy pierwszej edycji milionerów gdy byłem gówniakiem-kujonem nigdy nie znałem odpowiedzi do 1000zł. Jakieś z dupy powiedzenia, przysłowia które znała każda fanka krzyżówek jak moja mama.
Potem te z zakresu 2-64 tyś w większości znałem bo wyczytałem w encyklopedii ¯\_(ツ)_/¯
@Diabl0: druga funkcja takiego garnka polega na tym, że mleko nie przypala się na dnie, co dzieje się w każdym innym garnku, nawet z teflonową powłoką i nawet podczas intensywnego mieszania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@radziuxd: z kaczek czytałem giganty, a nie Brzechwę. Znajdziesz może jeszcze jakiś wiersz dla dzieci o papilotach czy mandolinach? Przecież to też takie oczywiste przybory kuchenne, które zna każdy bez zastanowienia się.
@ninetyeight: pytanie z serii pytań z dupy, których celem jest ośmieszenie uczestnika. Dziwnym trafem takie na początku dostają tylko gracze, którzy mają jakiś tam potencjał. Debile do wysokich progów są ciągnięci za uszy pytaniami z zakresu 1-3 szkoły podstawowej. Szybkowar to nie jest jakoś ekstremalnie popularne urządzenie, sam chyba nie widziałem na oczy, na logikę pewnie postawiłbym na brytfankę, ale garna do mleka z gwizdkiem też nigdy w życiu nie widziałem.
@ninetyeight: no ja powiem szczerze nie widziałem garnka na mleko czy szybkowaru z gwizdkiem (chociaż sprawdziłem teraz w necie i są) no ale to pytanie dało się ogarnąć droga prostej eliminacji. Wszystko oprócz brytfanny można zaliczyć do ogólnie garnków czyli naczyń raczej wysokich, możliwych do przykrycia.