Wpis z mikrobloga

#milionerzy zesrałem się XD przyszła do teleturnieju pani oczytana, od drugiego roku życia czyta płynnie, zainteresowania ciężko powiedziec bo jak sama mówi czyta ponieważ jest miłośniczką wiedzy XD No a potem.. obrazek ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ps. to pierwsze pytanie za 500 zł) ps2. Baba po dwóch kierunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ninetyeight - #milionerzy zesrałem się XD przyszła do teleturnieju pani oczytana, od ...

źródło: comment_1614717635SSnXSXvutGxK2jSlmIgDLz.jpg

Pobierz
  • 95
@Diabl0: No i super. Pamiętam, że mieliśmy dawno dawno temu w domu taki garnek. Później chyba gdzieś się zgubił lub zniknął, a że ja miałem 10 lat, to nie dochodziłem po co w garnku gwizdek. I potem już całe życie dorosłe podgrzewałem mleko w nie tym garnku co trzeba. Wykop uczy i bawi. Kupuję dzisiaj sobie garnek do mleka :)
@ninetyeight: Biorąc po uwagę że kiedyś był gościu który na pierwszym pytaniu "Ile wierzchołków ma trapez" zadzwonił do swojej mamy, nauczycielki matematyki, to wszystkie inne głupie zagrania wydają mi się jakieś takie mniej głupie xD efekt skali
Stres robi swoje podczas programu, a wykopki oczywiście wiedzą lepiej.

Znam tę dziewczynę osobiście i jestem pewny, że to właśnie ten czynnik spowodował u niej taką sytuację. Nie ma ludzi robotów, no prośba - sam zresztą jak odpowiadałem na pytanie w głowie to dałbym inny sprzęt - no ale kanapa kanapą xD