Wpis z mikrobloga

#milionerzy zesrałem się XD przyszła do teleturnieju pani oczytana, od drugiego roku życia czyta płynnie, zainteresowania ciężko powiedziec bo jak sama mówi czyta ponieważ jest miłośniczką wiedzy XD No a potem.. obrazek ( ͡° ͜ʖ ͡°) (ps. to pierwsze pytanie za 500 zł) ps2. Baba po dwóch kierunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ninetyeight - #milionerzy zesrałem się XD przyszła do teleturnieju pani oczytana, od ...

źródło: comment_1614717635SSnXSXvutGxK2jSlmIgDLz.jpg

Pobierz
  • 95
Ze wszystkich rzeczy wymienionych tylko czajnik ma gwizdek. Reszta nie ma gwizdka. To jest śmieszne bo ona się chwali inteligencją. W polsce - celowo z małej - to grzech niewybaczalny.


@sectra: Wszędzie chwaląc się jakoś to nie jesteś inteligenty wychodzisz na buraka. Jeśli naprawdę jesteś, to ludzie to wiedza.
No ale to trzeba czasem wyjechach dalej niż al inkluziw w Egipcie
@ninetyeight: xD pamiętam tych szkolnych piątkowych uczniów, których wiedza nie wykraczała na milimetr, poza bieżący materiał przerabiany w szkole.
Piątki, szóstki, z każdego przedmiotu, ale nie wiem o co chodzi z World Trade Center. Wygrywam konkursy historyczne, ale nie wiem, gdzie były kartki na mięso. Najlepsza z chemii, ale nie rozróżniam ibuprofenu i paracetamolu. Rozjebuję każdy sprawdzian z matmy i fizyki, ale nie potrafię wytłumaczyć dlaczego wzory wyglądają tak, a nie