Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten człowiek powinien skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans jego osoby i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości współczesnej historii i młody wiek użytkowników? Całkowicie tego nie rozumiem.

#kiciochpyta #historia #bekazlewactwa #neuropa #tygodniknie #urban #pytanie #tvpis #bekazpisu
kleopatrixx - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Te...

źródło: comment_16141051604iptSo5STsh1vt4EPLd1ls.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
@kleopatrixx Bo tak naprawdę nikogo z młodszych pokoleń nie obchodzi PRL, czy Urban był zly czy dobry, czy był zamieszany w morderstwie jakiegoś pedofila czy nie xD Nas obchodzi to co się dzieje teraz, jak PiS z przykalskiem Kompromitacji niszczą ten kraj na amen. Uszatek stoi do nich w opozycji i to się liczy, jak ktoś bardzo chce go rozliczać z tego co było to niech to robi jak uda się zmienić
  • Odpowiedz
teraz już jest stary i może mu powiewa i sobie krytykuje pis (uwierz mi, że jakby był młodszy to by lizał jarkowi co trzeba)


@kleopatrixx: hahahahahahahahahahahahahahaha tak sobie wmawiaj, że gość którego twórczość jest dość dobrze znana i udokumentowana i który w latach 90 mocno #!$%@?ł kościół i kaczorów to gdyby był młodszy to by nie robił tego co robił tylko to co sobie uroiłeś w chorej główce. PiS już rządził
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: To bardzo proste, aż dziw bierze że trzeba komuś tłumaczyć no ale dobra.
Urban tak celnie i bezlitośnie ciśnie z rządu, że w połączeniu z aparycją starej, komunistycznej świni tworzy groteskowy obraz wzbudzający sympatię w większości osób którzy widzą zakłamanie i nieudolnosc naszych "prawicowych" rządzących, którym bliżej do takiego Urbana niż jakiegokolwiek patrioty. Który w przeciwieństwie do pisiarstwa czy konfederacji stanowi współcześnie nieszkodliwe kuriozum.
Jego prywatna osoba i biografia to
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: mogę wypowiedzieć się za siebie - urodziłem się po komunie, nikt mi nigdy w szkole nie przedstawił historii tego okresu, bo zawsze w szkole dochodzi się do Augusta Poniatowskiego. Dla mnie ten człowiek to śmieszny uszaty pan, który śmieje się z Kaczyńskiego w inteligentny sposób. Dopiero dzisiaj po Twoim wpisie dowiedziałem się kim był. A jestem wykształconym, inteligentnym i oczytanym człowiekiem. Co dopiero reszta ludzi
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Czemu ma mnie nie śmieszyć coś, z czym się uzgadzam i uważam za wysoce satyryczne, tylko dlatego, że pełnił niebagetelne funkcje w okresie PRL? Ja to bym się bardziej zastanowiła, jak tym, co żyli w PRL nie przeszkadza Stanisław Piotrowicz, który pełni trochę powazniejsze funkcje niż prowadzenie lewicowego tygodnika
  • Odpowiedz
Tak, wszyscy wiedzą, co robił wcześniej. Tak, sporo ludzi ma to w dupie. Sprowadzanie tego do niewiedzy to boomerski wysryw, jeśli ci aż tak przeszkadza, że nie siedzi w więzieniu, to jedź se protestować do Konstancina czy gdzie on teraz mieszka.


@szybki_lolo: I dzięki temu PIS rządzi, bo takie osobniki jak ty mają w dupie historię, dla mnie Kaczyński jest zabawny, i cieszą mnie jego aluzje do homo, ma facet cięty
  • Odpowiedz
@SonGocha99: PiS rządzi dlatego, że takie osobniki jak ty mogą głosować a nie potrafią czytać ze zrozumieniem – ja nie mam w dupie historii, nie lubie Urbana i nigdzie nie napisałem, że jest inaczej, big brainie. Tłumaczylem po prostu jednemu artyście, że wykopowa sympatia do Urbana nie wynika z niewiedzy, tylko z czegoś innego.

Co ty w ogóle tutaj sprzedałeś za narrację o lewakach, pieczącej dupie i maseczkach, jprdl co za
  • Odpowiedz
PiS rządzi dlatego, że takie osobniki jak ty mogą głosować a nie potrafią czytać ze zrozumieniem – ja nie mam w dupie historii, nie lubie Urbana i nigdzie nie napisałem, że jest inaczej, big brainie. Tłumaczylem po prostu jednemu artyście, że wykopowa sympatia do Urbana nie wynika z niewiedzy, tylko z czegoś innego.

Co ty w ogóle tutaj sprzedałeś za narrację o lewakach, pieczącej dupie i maseczkach, jprdl co za typ xD
  • Odpowiedz
Bo jest zabawny – mam nadzieję, że pomogłem. Wieczna beka z wykopków pieprzących coś o nieznajomości historii, jak pod każdym znaleziskiem z Urbanem jest co najmniej 10 harcerzy na stanowisku, aby przypomnieć jego przeszłość.

Tak, wszyscy wiedzą, co robił wcześniej. Tak, sporo ludzi ma to w dupie. Sprowadzanie tego do niewiedzy to boomerski wysryw, jeśli ci aż tak przeszkadza, że nie siedzi w więzieniu, to jedź se protestować do Konstancina czy gdzie
  • Odpowiedz