Wpis z mikrobloga

Jaki najlepszy benefit mieliście w swoim korpo (nie mówię tu o jakichś historiach z dupy, które podsłuchaliście, tylko że faktycznie tak było)?
Nie chodzi mi tu o podwyżki czy inne hajsy pod ladą.
Na pewno nie zajmę miejsca na podium, ale w jednej firmie co tydzień dostawałeś 2h - mogłeś wyjść wcześniej w piątek, bądź przez miesiąc uzbierać po prostu dodatkowy jeden dzień wolny od pracy.

#pracait #praca #programowanie #programista15k
  • 78
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: nie wiem czy za czasow bezsensownego lazenia do biura spedzilem w nim 8h jednego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) na tym polegaja elastyczne godziny pracy, przychodzi sie pozniej niz wszyscy a wychodzi ze wszystkimi :D
  • Odpowiedz
  • 30
@4mmc-enjoyer mam jeden benefit który przebija wszystko inne i przez to nawet nie myślę o zmianie pracy, mianowicie elastyczne godziny pracy - mogę przychodzić, wychodzić, wracać, przenosić się między biurem a chata (mogę pracować 100% zdalnie albo 100% w biurze, albo mieszac - pełna dowolność), pracować 4 dni po 10h a potem wziąć wolny dzień, odrabiać godziny kiedy chcę, kończyć dzień pracy po 2h. Nie wiem ile bym musiał dostać żeby to
  • Odpowiedz
@coo84: no ja też tak mam i wie pan co? Gówno z tego bo często trzeba coś załatwić a żeby załatwić to trzeba się skontaktować a żeby się skontaktować to najlepiej jak wszyscy pracują w podobnej porze.
  • Odpowiedz