Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten człowiek powinien skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans jego osoby i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości współczesnej historii i młody wiek użytkowników? Całkowicie tego nie rozumiem.

#kiciochpyta #historia #bekazlewactwa #neuropa #tygodniknie #urban #pytanie #tvpis #bekazpisu
Pobierz
źródło: comment_16141051604iptSo5STsh1vt4EPLd1ls.jpg
  • 106
@kleopatrixx: Nie wiem czy ludzie tutaj go szanują jako człowieka - bo ja bynajmniej - czy po prostu śmieją się z jego bezczelności, dodatkowo admin tygodnika jest całkiem nieźle zapoznany z internetową popkulturą i często postuje śmieszne polityczne memy. Ja urodziłem się niedługo po upadku komuny, więc oczywiste jest że nie mogę pamiętać uszatego bezczelnie kłamiącego w twarz, ale myślę sobie, że gdybym za 20 lat zobaczył Kurskiego, Hołecką czy Adamczyka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@kleopatrixx: bierze się to zapewne z tego, że zwykły śmiertelnik jest w stanie oddzielić czyjąś historię i działalność od twórczości. Zapewne brak bezpośredniej styczności z jego aktywnością (roczniki 90+) również może mieć na to wpływ.

Jeśli np. Pan Kurski za 15 lat będzie prowadził zabawną twórczość w Internecie, to nie widziałbym problemu w tym, żeby go za nią pochwalić, czy spropsować.
@kleopatrixx: kuzyn ze śląska w wieku 17 lat bardzo się nim jara i mówi, że to taki śmieszny dziad. Wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
inna kwestia, że każda komunistyczna menda korzysta z okazji, że jest u nastolatków moda na jechanie po pisie i robi takie hehe śmieszne pojazdy po partii i pisze swoją historię na nowo. Historii się nie pamięta. Przecież uszaty to mistrz PRu
@kleopatrixx: Nie powiem, żebym byłą jakąś wielką fanką, ale content na fanpagu Tygodnika NIE jest dobry. Tak, wiem, że nie Urban tworzy te memy, ale jednak tygodnik jest jego, a na śmiesznych filmikach się pojawia. A tę swoją popularność zawdzięcza poczuciu humoru, inteligencji i temu, że sam potrafi się z siebie śmiać. Nigdy nie tuszował swojej przeszłości, nie wybielał się. A to, że obrzydliwy, stary komuch jedzie po PiSie w tak
@mateosz_inbecki: no to poczytaj o tym co robił w sprawie ks. Popiełuszki :) Holecka to przy tym miła i troskliwa pani dziennikarz.
@kleopatrixx: odpowiedz masz prosta : brak wiedzy. W ogóle wykop to taki pudelek generalnie a powazne dyskusje tutaj nie maja bytu z prostego wzgledu - 90% użytkowników to dzieci. Kiedyś 9 lat temu jak zakładałem konto to było tu zupełnie inaczej. Teraz to jest mem race i nic