Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten człowiek powinien skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans jego osoby i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.
Kwestia nieznajomości współczesnej historii i młody wiek użytkowników? Całkowicie tego nie rozumiem.

#kiciochpyta #historia #bekazlewactwa #neuropa #tygodniknie #urban #pytanie #tvpis #bekazpisu
kleopatrixx - Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Te...

źródło: comment_16141051604iptSo5STsh1vt4EPLd1ls.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kolti: @Tetsuya: @Front:

Ee tam. To, że był gnidą i co robił to wiadomo. I co? No właśnie nic. Jest starym dziadem to co on może? Mamy robić manifestacje mu pod chatą?
Za to satyrę ma przednią i tego raczej wszyscy się trzymają.
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? Ten człowiek powinien skończyć na śmietniku historii, zapomniany przez wszystkich, a na wykopie jakiś renesans jego osoby i to jeszcze pozytywny, patrząc po komentarzach.

Kwestia nieznajomości współczesnej historii i młody wiek użytkowników? Całkowicie tego nie rozumiem.


@kleopatrixx: Jak to oglądam to mi się naprawdę chce rzygać, mój dziadek był przez tych gnoi prześladowany, 3m-ce aresztu za jakieś niby ulotki,
SonGocha99 - > Może mi ktoś wytłumaczyć skąd na wykopie taka grupa fanów tego pana? T...
  • Odpowiedz
Szanuje, że otwarcie mówił o „żydokomunie” Jest #!$%@? ale jest w tym szczery i konsekwentny.


@kanciak12: Nie wiem czy można upaść niżej, Hitlera też szanujesz za to że był do końca wierny własnym ideałom? Tacy ludzie jak ty to właśnie rak tego społeczeństwa, hipotetycznego mordercę twojej mamy, będziesz szanował że do końca procesu będzie twierdził że nie żałuje, a te 200zł było warte zabójstwa?
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: ale to nie wysyp fanów Urbana, a postów Tygodnika NIE, czyli w sumie gościa który go prowadzi. Chyba, że czegoś nie dostrzegam bo sprawdzam gorące ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Bo jest zabawny – mam nadzieję, że pomogłem. Wieczna beka z wykopków pieprzących coś o nieznajomości historii, jak pod każdym znaleziskiem z Urbanem jest co najmniej 10 harcerzy na stanowisku, aby przypomnieć jego przeszłość.

Tak, wszyscy wiedzą, co robił wcześniej. Tak, sporo ludzi ma to w dupie. Sprowadzanie tego do niewiedzy to boomerski wysryw, jeśli ci aż tak przeszkadza, że nie siedzi w więzieniu, to jedź se protestować do Konstancina
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Czego by w przeszłości nie zrobił, ma takie samo prawo głosu jak stara baba w tvpis. Różnica jest taka, że Urban ma #!$%@? cięty język i jest bardzo inteligentny. No i jeśli mam go za coś szanować to za to że ma #!$%@? jaja, jest oddany robieniu tygodnika do którego od dawna dokłada. Nie schował się do dziury ani się nie przefarbował jak reszta komuchów, po prostu ciągle jest sobą.
  • Odpowiedz
@veldrinn: za to stare pokolenie, które w większości teraz głosuje na pis to wzór krytycznego myślenia xDDD nie kompromituj się, Urban jest popularny bo śmieszkuje z Kościoła i wartości prawicowych, co teraz jest popularne wśród młodzieży, czemu zresztą trudno się dziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kleopatrixx:
Słyszałaś kiedyś maksymę "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"?
Urban może być mendą i bydlakiem, ale ładnie #!$%@? PiS - i dlatego tutaj ludzie cenią jego satyrę... jego samego lubić nie trzeba.
  • Odpowiedz
Jest bardzo inteligentny, pewny siebie, nie jest hipokrytą i po prostu potrafi pływać w jeziorze zwanym Polska. Polakow zna lepiej niz oni sami siebie. Celnie punktuje kler od lat i po prostu wszystko inne co ma gombrowiczowską gębę. Urban to polakożerca-owszem, ale Polacy sami siebie nienawidzą za bycie Polakami co pokazuje chociaz popularnosc Stonogi czy Testovirona. Dzis w czasach memow kpiacych nawet z JP2 (ktory byl fantastycznym gosciem i dla tej krainy
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Czytaliście kiedyś faktycznie Tygodnik NIE? Mi pokazał to mój dziadek, który nie wpisuje się w Twoją tezę, że fani Uszata nie pamiętają czy nie znają historii. Dziadek prenumeruje NIE i twierdzi, że nie ma drugiego takiego 'dziennikarza' w Polsce. Po przeczytaniu kilku numerów, muszę powiedzieć, że jestem w stanie to zrozumieć, chociaż sam bardziej jestem z tych co śmieszkują z fejsowego peja. Przy okazji jak pokazałem dziadkowi filmy Urbana na
  • Odpowiedz
@SonGocha99: rakiem tego społeczeństwa jest twoja postawa - z przodu honor, z tylu goła dupa.
Górnolotne frazesy i kompletny brak pragmatyzmu.
No i od razu porównanie do hitlera, jakże by inaczej.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: typ po prostu jest w opozycji do obecnego mainstreamu a to, że mainstream teraz to pisiory... Z tego samego wynika popularność jego tygodnika w latach 90. Był w opozycji do środowisk solidarnościowych, które przejęły władzę i celnie wskazywał problemy jakie wynikają z transformacji ustrojpwej.
  • Odpowiedz
Mało kto wie, ale Urban ma lekkie, pulpowe pióro. Polecam jego "Wszystkie nasze ciemne sprawy". To spisany przy wódzie i papierosie, w zabawny sposób obraz zwykłego prlowskiego społeczeństwa, w którym wrodzony oportunizm prowadził czasami do nieoczekiwanych zdarzeń i nie raz na wokandę ;)
  • Odpowiedz