Wpis z mikrobloga

ale żeś go orżnął XD


@wychodek321: Pomijając, że to bait to cena gruba. 4 pokoje malowane na trzy razy (2x grunt + gotowo) zakładając, że to nie pokoje 200 metrów każdy tylko standardowa chata to roboty na 3-4 dni maks na spokojnie, a więc dniówka wychodzi ponad 2k zł. Ludzie nie bawiliby się w programowanie przy takich stawkach tylko wałek i jazda.
@GeWa: czy ja wiem, czy taka gruba ta cena; dostałam od Ukraińca kosztorys za zrobienie łazienki 10m kw - 20k bez materiałów i jeszcze marudził, że odpływu liniowego nie zrobi XD i silikonowanie 150 zł/metr <3
miał mnie za głupią chyba xd
@GeWa licząc wynoszenie/przenoszenie mebli, oklejanie itp, jeżeli to jest zamieszkały budynek, malowanie sufitu jeden dzień, malowanie ścian drugi dzień. Inne pomieszczenia zagracone rzeczami z tego pierwszego, czyli nie da się robić dwóch na raz. W najgorszym przypadku to jedno pomieszczenie to są 3 niepełne dni robocze. Malowanie starych pomieszczeń to naprawki, szlifowanie i dwukrotne malowanie na kolor. Średnie pomieszczenie około 20m^2 po suficie łącznie ma około 70m^2. Cztery takie pomieszczenia to 280m^2.
@eluwina21377 masz dostęp do netu i używasz wyłącznie do przeglądania portalu ze śmiesznymi obrazkami?
Użyj raz google.
Wyszukaj wzór wezwania przedsądowego do zapłaty.
Opieczętuj swoją pieczątką firmową.
Niech się podpisze dowolny pracownik twojej firmy, a jak nie zatrudniasz pracowników, to sam się podpisz używając inicjału pierwszego imienia, a drugie imię wpiasz całe.
Koniecznie w podpisie umieść: Dział Prawny ... Januszex S.A.
@ModelCocomo: „Nie chce mi się bujać po sądach”. To na co ty liczysz wrzucając to na wykop? Ze ekipa wykopków wbije typowi na chatę robiąc mu burdel i domagając się pieniędzy + drugie tyle za bycie debilem? XD