Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Już przestańcie z tą płaską dupą. Dla facetów płaska dupa to wada w stylu "ma pieprzyk na skroni". To po prostu ma marginalne znaczenie. A na odwrót to kobiety facetów mających 172cm czyli 5-7 cm poniżęj średniej potrafią zmieszać z gównem.
  • Odpowiedz
@derton778: Nie mam pojęcia czy jakimś kobietom podobają się przysłowiowe kafary, mnie oni obrzydzają , natomiast zarys mięśni czy gość #!$%@? jak na zdjęciu-w sumie spoko. Więc, zanim zaczniecie się szprycować, żeby zostać świniakiem to pomyślcie trochę.
  • Odpowiedz
@puszkapandory ja jestem leniem, przez covid w ogóle nie ćwiczę i wyłożone. Nie jestem sezonowcem typowym, ale często robię nagle przerwy z lenistwa. Ale jak akurat ćwiczyłem, to w pracy już mówili na mnie koksik, a wystarczyło dosłownie parę miesięcy ćwiczen. Może już jakaś pamięć mięśniowa działa? Jest coś takiego? Naprawdę się opierdzielam na silce, ale mam te fazy już od lat, może dlatego łatwiej rosnę. No i mam ponad 190 cm
  • Odpowiedz
@Kasahara: no i czemu zmieniasz narrację?

Twoim plusowanym wpisem jest ten w którym sugerujesz, że po tym jak zbombileś swoje ciało, to żona cię zaczęła częściej łapać za tyłek, wieksze u niej libido w sypialni itp. Napisałeś to tak, jakbyś chciał podkreślić, że PRZED ćwiczeniami niczego takiego nie było (ewentualnie było, ale w ilości tak małej, że podkreśliłeś tą znaczącą różnicę). A teraz gadasz że przed ćwiczeniami to seksu w opór
  • Odpowiedz
podświadomie bała się, że od momentu kiedy osiągniesz cielesny sukces będzi musiała się starać żeby zatrzymać dla siebie samca alfa


@kupasiniaczek: No i dokładnie tak się stało:

i nagle libido żony jak płodnej nastolatki, że nie moge spać po nocach


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja jestem leniem, przez covid w ogóle nie ćwiczę i wyłożone. Nie jestem sezonowcem typowym, ale często robię nagle przerwy z lenistwa. Ale jak akurat ćwiczyłem, to w pracy już mówili na mnie koksik, a wystarczyło dosłownie parę miesięcy ćwiczen. Może już jakaś pamięć mięśniowa działa? Jest coś takiego? Naprawdę się opierdzielam na silce, ale mam te fazy już od lat, może dlatego łatwiej rosnę. No i mam ponad 190 cm wzrostu
  • Odpowiedz
W ogóle tak czytam ten wątek i wiecie co, panowie? Jedynymi osobami, którym podoba się umięśniona sylwetka, jesteście w tym momencie wy sami. Pocałujcie się w siusiaki.
  • Odpowiedz
@derton778: w ogóle jeżeli ktoś trenuje dla kogoś, a nie dla siebie, to jest podludziem. Najbardziej mnie #!$%@?ą te beciaki, co trenują żeby podobać się różowym, a nie sobie. Ja mam w y j e b a n e czy ktoś mi mówi, że podobają się mu moje mięśnie czy nie. Sam sobie chce być wielkim #!$%@? i tego się trzymam.
  • Odpowiedz
a większość tutaj pisze o jakiejś regule i o tym że laski mogą nie lubić umięśnionych XD a jak mówią że nie lubią to kłamią bo genetyka
  • Odpowiedz
@ponerLokej: nie zmieniam. To po prostu śmieszny portal z obrazkami, gdzie odpisuje 3-4 zdaniami sprawy, które aby dać pełen obraz bez skrótów myślowych musiałby by mieć o wiele dłuższą formę, na którą mi szkoda czasu; bo mam lepsze rzeczy do roboty. Jak chcesz sobie taką wersje dopowiedzieć, to sobie taką dopowiedz; mi wszystko jedno, smutne jednak jest zawsze w takich anonimowych społecznościach, że każdy szuka tylko aby łapać kogś za jezyk,
  • Odpowiedz