Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

że już się robie za bardzo przypakowany i że jej się to nie podoba.


@derton778: @zasadzka01: Mojemu kumplowi w pracy jak się dociął jedna laska powiedziała, że wygląda na "zmęczonego". Także z tym nie jest aż tak zero jedynkowo, że to każdej zawsze się podoba. Zależy od sylwetki i innych rzeczy. Choć nie ma co ukrywać, że każdy wyżej stawia to co atrakcyjnego u płci przeciwnej i pod tym kryją
  • Odpowiedz
@derton778: Gadasz głupoty. Ten ze zdjecia jest juz na granicy, bo serio bardziej przypakowany robi sie juz (dla większości) mniej atrakcyjny. Szersze barki, wyraźna klata i zarysowany brzuch. Te 3 rzeczy i praktycznie kazda łaska ma mokro. Reszta to juz mniej znaczące szczegoly zależne od preferencji
  • Odpowiedz
@Kasahara: dobrze zrozumiałem? czyli 5 lat #!$%@? na siłowni, dopinanie na ostatni guzik diety, restrykcje i kłucie dupska zeby żona chciała się z tobą ruchac? O #!$%@?, to jest w #!$%@? demotywujące, to już wolę wydać 100 zł i iść na dive, albo po prostu zwalić konia.
  • Odpowiedz
@derton778: po prostu sie na tym nie znają, tak jak faceci mowią, ze wola laski bez makijazu, nie majac swiadomosci, ze to co na zdjeciach biora za czysta skore to efekt "no make up", który wymaga całkiem sporo makijażu i umiejętności.
Ja tez nie wiedziałam ile czasu zajmie mi odnowienie starego fotela, bo co to w sumie przeszlifowac, zaolejowac i pronto. Jednak rzeczywistość weryfikuje :)
  • Odpowiedz
bo baby patrzą przez swój pryzmat tzn. ograniczy się na kilka miesięcy z jedzeniem, schudnie i robi się atrakcyjna. Dla niej ładny wygląd ogranicza się do po prostu do nie #!$%@? jak dzikie prosię. Kobieta nie zrozumie, że ładna męska sylwetka to jest w #!$%@? więcej wysiłku w porównaniu do damskiej sylwetki, gdzie po prostu wystarczy nie być ulanym. XD


@maly38: Boże, to jest tak prawdziwe. Do tego dochodzi fakt, że
  • Odpowiedz
@ponerLokej: złe zrozumiałeś. Po pierwsze ja naturalnie ćwiczyłem ponad 4 lata. Po drugie poszedłem na siłownie w ramach poprawy zdrowia. Po trzecie mam zajebisty związek i to dzięki niemu mogłem się zabrać za siebie po ślubie :) gdyby taki nie był to nie byłoby ani dzieci ani by dalej nie trwał. Po czwarte wbiłem na bombe aby nie musieć poświęcać tyle czasu na to, a muszę jakos wyglądać i progresowac siłowo
  • Odpowiedz
@Kasahara: Bo masz być gorszy, bo masz być ulany, pod obcas żebyś nie uciekł, świadomie albo podświadomie bała się, że od momentu kiedy osiągniesz cielesny sukces będzi musiała się starać żeby zatrzymać dla siebie samca alfa. Gratulacje
  • Odpowiedz