Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, w ubiegłym miesiącu miałem okazję jeździć trochę Tesla Cybertruck po Kalifornii.

Głównie w okolicach Oakland - San Francisco - San Jose.

Samochód nie jest idealny, ale frajda z jazdy jest spora. Fajne jest też to, że można poznać wiele osób jeżdżąc takim samochodem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie pytania, chętnie odpowiem.

#ama #tesla #cybertruck
volumenis - Cześć Mirki i Mirabelki, w ubiegłym miesiącu miałem okazję jeździć trochę...

źródło: IMG_0844 Large

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
@volumenis: Kogo obchodzi gadżet? A ty się zachowujesz jak typiara z instagrama co musi dokleić siebie do każdej treści. Czy to życiowe osiągnięcie, jechać do stanów i pojeździć takim większym burago?
  • Odpowiedz
  • 54
@ottersideofme: za krótko jeździłem, aby ocenić, ale faktycznie widziałem ślady rdzy w okolicach kół, a samochód by w zasadzie nowy. Z innych ciekawych minusów, bo elektryczne lusterko wyświetlone na ekranie, gdy się zamknie «tonneau». Nie mogłem się przyzwyczaić i zmienić nawyku patrzenia do góry. ;)

@zdrajczyciel dzięki za miłe przyjęcie!
  • Odpowiedz
Wczoraj jak jechałem widziałem Polestar 2.
Nie ma co opowiadac o takich autach bo kto kupi auto bez wsparcia na rynku? Jakis szalenieć dla którego odpowiedzi na te pytania pewnie nie bedą wazne:)
  • Odpowiedz
@volumenis: co jest fajnego, że w poznawaniu jakichś przypadkowych ludzi, którzy zagadują na temat auta. Wkurzałbym się gdybym po wyjechaniu z salonu nową furą nie mógłbym normalnie funkcjonować bo jakiś Janusz czy tam John by mi co chwile dupę zatruwał "nice car" czy inne 'ile pali'.
  • Odpowiedz