Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@S__a69: ma konto i czyta moje wpisy ¯\_(ツ)_/¯
@puszkapandory:

Górny rząd moja naturalna przemiana
Dolny to już na cyklu

Właściwie docięcie to nawet lepsze udało mi się robić naturalnie. Na cyklu głównie różnica jest w przyroście masy mięśniowej i szybszym budowaniu zarazem siły. Oczywiscie na masie jestem misiek i nie mam żył wszędzie - teraz zresztą na masie mam odstawione większość środków, bo do niczego mi to nie potrzebne -
Pobierz
źródło: comment_1613825157cHTzBMmYLBZ8KwuvJqFAp5.jpg
@Shatter:

Nie. Ja z tego zarabiam i utrzymuje rodzinę (nie tylko żonę , dziecko, ale pomagam finansowo również rodzicom) :). To mój zawód. Ale jeśli chcesz z tego powodu współczuć to luz. Każda praca wymagają jakiś poświeceń, jeden wdycha azbest, trzeci nie śpi ze stresu po nocach bo za mało za rabia, czwarty ze stresu w korpo bierze antydepresanty a ja sie wspomagam testosteronem, aby zamiast 12 jednostek treningowych w tygodniu
@Kasahara: A dobra, pamiętam te zdjęcia, nie skojarzyłem nicku. Ale bary to #!$%@?łaś ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakkolwiek na naturalu już dobrze wyglądałeś, ale domyślam się, że po paru latach ćwiczeń to po prostu wciąga i człowiek chce widzieć postęp.
@puszkapandory: wiesz główny aspekt to czas dla rodziny. Naturalnie musiałem robić 2 h cardio dziennie i 7 treningów tygodniowo aby mieć formę do zdjęć; doping ułatwia na niedawnej redukcji robiłem na 4-5 treningach w tygodniu bez cardio. Po prostu na pewnym etapie bez dopingu tracisz zdrowie bardziej niż bez - ja np. naturalnie doprowadzałem się do anemii i nawrotu chorób autoimmunologicznych. Dodatkowo kolejna motywacja to starty w zawodach trójbojowych.
Faceci potrafią strasznie się zaniedbać. Ale nie zawsze z lenistwa a często z #!$%@? na rodzine/przeżycie/inne lub wypaleni długoletnią depresją.


@Kasahara: Ehh... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Swoją drogą - skóra na brzuchu sama się dociągnęła, czy coś z nią robiłeś?