Wpis z mikrobloga

@derton778: @CountGrishnackh:

Ja niedawno pisałem to w innym wątku; ja zaczynałem 5 lat temu jako grubasek i żona mówiła - ale mi się mięśniaki nie podobają, nie chodź na siłownie. No i co rok właściwie byłem dla niej coraz bardziej atrakcyjniejszy a jak wbiłem na bombę po 4 latach naturalności to w ogóle szał. Po X lat ślubu codziennie macanie po łapie, teksty chryste ale Ty duży i
  • Odpowiedz
@derton778: bo baby patrzą przez swój pryzmat tzn. ograniczy się na kilka miesięcy z jedzeniem, schudnie i robi się atrakcyjna. Dla niej ładny wygląd ogranicza się do po prostu do nie #!$%@? jak dzikie prosię. Kobieta nie zrozumie, że ładna męska sylwetka to jest w #!$%@? więcej wysiłku w porównaniu do damskiej sylwetki, gdzie po prostu wystarczy nie być ulanym. XD
  • Odpowiedz
Kobieta nie zrozumie, że ładna męska sylwetka to jest w #!$%@? więcej wysiłku


@maly38: Jeszcze jak ktoś nie wygrał na genetycznej loterii to tej pracy jest w komos więcej żeby cokolwiek zbudować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@maly38: to akurat nie jest prawda i nie bronie tu kobiet. Jeśli laska mało je to jest szczupła, wcale nie musi być atrakcyjna, jeśli nie ma dobrych genów to po prostu nie będzie ulana, na brzuchu nie będzie tłuszczu ale nie będzie miał fajnych zarysów, dupa będzie płaska a nogi i ręce jak chude witki
  • Odpowiedz
@xmajami:

Warto dodać, że chyba jeszcze zyskuje sie dużą przewagę nad konkurencją jak lata mijają - będę miał niedługo 35 level, wiec droga do 40tki i jak widzę rówieśników to czasem przykro się robi. Faceci potrafią strasznie się zaniedbać. Ale nie zawsze z lenistwa a często z #!$%@? na rodzine/przeżycie/inne lub wypaleni długoletnią depresją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 160
@derton778: atrakcyjna sylwetka kobiety-ujemny bilans kaloryczny i figle z Lewandowską, 3 miesiace treningu

Atrakcyjna sylwetka mężczyzny-dieta dopięta na ostatni guzik, mordercze treningi, 5 lat wyrzeczeń, szpryca w dupsko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz