Wpis z mikrobloga

@1988BaZyL: To przecież już tu kiedyś pisałem, że ja przy mojej robocie codziennie ryzykuje bardziej niż mam szansę kogokolwiek "zabić" tym wirusem śmiesznym.. Tym bardziej że jak jestem chory to siedzę w domu bo do roboty to mi się tsk spieszy że wcale.. Niech sobie Morawiecki robi za miske ryżu, #!$%@? złamany.. Byle kaszslek i wale L4 bez mrugnięcia okiem
@szyryfyry1:

Samobójstwa + wypadki samochodowe to około 10000 zgonów rocznie. Tak dla porównania.


@1988BaZyL: idąc waszą logiką jak pacjent onkologiczny przydzwoni w drzewo autem to umarł na raka a nie w wyniku wypadku samochodowego?
Macie miliony ludzi z nadciśnieniem, miliony ludzi z cukrzycą. Niemal każdy po 50 roku życia ma jakąś chorobę albo nawet dwie.
@szyryfyry1: Nie @Dutch a jego ojciec. Najbardziej podobne są oczy XD Zdziwiła mnie różnica wieku między nimi. Późno do roboty chłop się wziął XD
Twojego zdjęcia nie mam bo jeszcze mi nie podpadłeś:) Ale taki @Krupier mnie kiedyś uruchomił to dopaliłem skrypt, pobrałem wszystkie zdjęcia jakie tu dał i na podstawie zdjęcia jego parapetu namierzyłem jego adres zamieszkania.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DunningKruger tez spoko typ, namierzony ale
@Dutch: Hahaha ej jeblem teraz ze śmiechu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ogórek solidny musisz przyznać? Mizerii byśmy pojedli ( ͡° ͜ʖ ͡°).. @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Naprawdę? Ty czym Ty się zajmujesz w życiu? Jesteś Rutkowskim? Pokaz te zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°).. A salamander to ta dziewczyna, co Ty od niej chcesz? Pisała mądrze i z dużym sensem.