Wpis z mikrobloga

#!$%@? mi tylko się pyta czy lecimy dalej, bierze 130 zł i 2 tyg mam z głowy xD ale trzeba wrócić chyba do tej tyrki w końcu


@szyryfyry1: Najbardziej rutynowa i pigułowa specjalizacja ever i piszę to serio eh.
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Cos Ty taki spokojny? By Cie ze mną w jednym pokoju na tydzień zamkneli to byś wyszedł potargany jak Marilyn Manson ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DunningKruger: Tyle że ja tam poszedłem 1x z opcją pogadania i miał mi wyjaśnić moje #!$%@? na wsystko i wszystkich, bo rCzwj nie jest normalne to że bije typa na ulicy bo mi zwraca uwagę na brak maski albo w
  • Odpowiedz
wyjaśnić moje #!$%@? na wsystko i wszystkich, bo rCzwj nie jest normalne to że bije typa na ulicy bo mi zwraca uwagę na brak maski


@szyryfyry1: Popatrz ja już znalazłem przyczynę: ostatnie 5 słów w tym co napisałeś w cytacie powyższym. Jednak fachowa ręka to fachowa ręka. 100euro na konto poproszę i wypisuję diazepam dla relaksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Haha, nie to nOewno nie o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam coś z głową, jak się nie wyląduje N siłowni (bo robota Fizyczna mi nie wystarcza) nie wychodzę z psem, albo nie obrucham to jestem tak nabuzowany że sam się nieraz boję co ja robię, raz prawie poszedłem za to siedzieć bo pobilem policjanta xD..moim zdaniem leki to nie jest wyjście, to ja
  • Odpowiedz
@Krupier: Wiesz co się ujawniło w mojej wizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Że sobie siedzimy w knajpie po tej pandemii, wszystko jest już normalnie, wspominamy sobie te #!$%@? wiadomości na tym wykopie i nagle zaczynasz się odpalać z @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Dochodzi do jakiś prsepychanek @Dutch Was próbuje rozdzielić i racjonalnie wam wytłumaczyć, ja siedzę #!$%@? tabketkami od @DunningKruger przy chlebie że smalcem i nie mogę pozbierać się
  • Odpowiedz