Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: szybko poszło, patrz jaki trolling odwalił perfekcyjny, popatrz na moją odpowiedz i jak megawatowi się mokro zrobiło https://www.wykop.pl/wpis/54661149/chcialbym-prosic-o-porade-i-ewentualna-pomoc-czy-n/#comment-194107851

potem z tego na privku gniliśmy, piękna drama to była xDDDD

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl też zerknij xD Ej ale jak chcesz to Ci fote wyślę swoją, sporo tu wrzucałem swoich zdjęć w ostatnim roku, to nie jest jakaś tajemnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: nie wiem, różne foty z różnych miejsc wrzucałem gamoniu. XD

Naprawdę gościu, znalezienie mnie w mediach społecznościowych nie jest jakimś wybitnym wyczynem, nie musisz się co chwila tym chwalić bo nikomu tym nie imponujesz.
@DunningKruger: Nie lyknalem bo masz 36 lat, tak pisałeś? To przecież proste że ten kebek tam ma z 20 i to nie Ty, ale stary leje do tej pory z tego zdjęcia jak #!$%@? hehehe, w sumie to mógłbyś być za lebka tym gościem może hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) no spoko, spoko, kiedyś tam coś z nim gadałem przy Twoim wpisie też mnie #!$%@? ale naprawdę
Nie lyknalem bo masz 36 lat


@szyryfyry1: Tak jest. Ale wiesz przecież że jesteśmy w internecie i mogę kłamać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też się zesrałem ze śmiechu jak to wrzucił, po prostu najpierw odpisałem że "to nie ja" ale się ogarnąłem i usunąłem i napisałem że jak może mój wizerunek publikować xD

A co do łebka ze zdjęcia to nie mam pojęcia ale gdzieś go widziałem
Przecież żartujemy tu sobie:)


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Ja rozumiem ale jak chcesz mi dowalić to nie tędy droga. Jak dobrze poszukasz to moją twarz we wpisach znajdziesz. Spodobam Ci się ;*

A jak chcesz wyszukiwać informacji o mnie to oszczędze Ci czasu i zapytaj po prostu bo wśród zdjęc które wrzucam jest masa trolingu xD