Wpis z mikrobloga

#!$%@? ciąg dalszy :) Dzisiaj 1RM rack pull, poprzedni rekord 330kg, poprawiony najpierw na 335kg a potem na łatwe 340kg. Krążki są podwyższone o jakieś ~17cm.

335kg poszło łatwiej niż myślałem, więc stwierdziłem że troszkę pokrzyczę, podwinę rękawy i +5kg kolejne zrobię :P Też poszło łatwo. Ale na tym zakończyłem, dwa PR-y to więcej niż trzeba.

Potem Cambered Bar GM, w ostatniej serii 175kg x 5. Zmęczony byłem już rack pullem i tutaj te GM dały mi popalić :) Ale dzisiaj było w planie kompletnie się zaorać. Więc zaraz po tym wleciał DB seal rows 4x8 50kg, po tym poczułem że "przepaliłem" już całą agresję, dotarło do mnie że najcięższe już za mną i reszta treningu mogę spokojnie, na chłodno dokończyć :)

Cały trening

Rack pull ~17cm 1RM 335kg x 1 340kg x 1
Cambered bar GM - 125x5 145x5 175kg x 5
DB seal rows 50kg 4x8
Nordic ham curls band assisted 4x6
Wide grip Lat pulldown 4x15
AB pulldown 15/12/10/10/5
Reverse hypers 3x10

#strongaf #silownia #pokazforme #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - #!$%@? ciąg dalszy :) Dzisiaj 1RM rack pull, poprzedni rekord 330kg, po...
  • 33
@IntruderXXL: Jestem ciekaw kiedy dojedziesz do 200kg wagi.

Potem przez ciebie będzie, że prawdziwy mężczyzna już nie zaczyna się od 200 funtów, 100kg, 300 funtów, czy nawet 150kg, teraz od #!$%@? 200kg będzie się zaczynał.
@IntruderXXL: W piciu wódki to kto się z Tobą mógł mierzyć jak Ty masz taką masę i się jeszcze nazresz jak dzik? Sam lubię dziabnac ale ja przy 110 kg to bym musiał wiadro fety wciągnąć, a Ty przed pół litra wypić żebyśmy mieli wyrównane szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IntruderXXL: Właśnie wale bimber w towarzystwie kiszonych ogórków i smalcu domowej roboty od teściowej, żałuj że tych skwarkow nie czujesz bo byś się popłakał ze szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)... Zdrówko i rosnij duży byku ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Też degustuje, haha.. Lewa ręka kontuzjowana mi spuchla i smaruje jakimiś masciami, gówno to daje bo mnie boli cały czas, i znowu jestem tydzień
@IntruderXXL: Dokładnie, tyle że siedzę z pieskiem teraz i mi dotrzymuje towarzystwa wierna psinka, żona poszła na nockę to można sobie odpalić na spokojnie (w końcu :D) bimber od teścia. Mam tak samo jak Ty. Aaa i gdzieś tam widziałem, że jak będziesz na zawodach to jednak nie startuj w tej koszulce z hasztagiem mirkokoksy bo to jest przypał jak #!$%@?, jak dla mnie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: Mnie nie tyle interesowałoby jakby Ci szło na zawodach co kanał na YT gdzie pokazywalbys jak przekłada się realnie ta siła. Np podnioslbys jakiś mniejszy samochód by zmienić koło, przerzucił drzewo albo wyciskał 6 lasek na sztandze albo usadzilbys 10 dzieciaków na płycie OSB i byś robił im za latający dywan. Dla mnie szczytem było wyciśnięcie znajomej co waży koło 40kg czułem się jak Hercules :D
Mnie nie tyle interesowałoby jakby Ci szło na zawodach co kanał na YT gdzie pokazywalbys jak przekłada się realnie ta siła. Np podnioslbys jakiś mniejszy samochód by zmienić koło, przerzucił drzewo albo wyciskał 6 lasek na sztandze albo usadzilbys 10 dzieciaków na płycie OSB i byś robił im za latający dywan


@Niebadzlosiem: A co ja, małpa w cyrku? Ja jestem sportowcem, ATLETĄ! lol. A na poważnie ja swojej siły nie używam,