Wpis z mikrobloga

Co się dzisiaj #!$%@?ło, to ja nawet nie.
Zamówiłem sobie ostatnio odkurzacz, niestety nie było dostępnego paczkomatu inpost lecz Smartbox - niedorozwinięty (jak się okazało) bliźniak Inpostowego Paczkomatu. Szło to 4 dni, ale w końcu doszło. Dziś dostaje SMS z kodem.
Idę na pocztę, stoi Smartbox. Wbijam pin, nr telefonu. I otwiera się taka mała skrzyneczka, myślę, co do cholery, patrzę a w środku... Awizo. Sobota, poczta zamknięta.
Kyrie #!$%@? elejson. Poczta Polska to stan umysłu.

#inpost #pocztapolska #kurierzy #kurier #przesylki
l.....e - Co się dzisiaj #!$%@?ło, to ja nawet nie.
Zamówiłem sobie ostatnio odkurzac...

źródło: comment_1613246977V7XTKhenKe2vurKjBwTz3U.jpg

Pobierz
  • 121
@lubiemeble: żona kiedyś coś zamawiała z odbiorem na poczcie za pomocą kodu PIN w smsie:

Aby odebrać paczkę przy użyciu kodu PIN wystarczy, że nadawca przekaże numer telefonu lub adres e-mail adresata, a Poczta Polska przed doręczeniem przesyłki – na wskazany kanał kontaktu – przekaże 6 cyfrowy kod. Przy odbiorze przesyłki wystarczy, że klient poda prawidłowy PIN


Poszedłem z telefonem żony odebrać za nią paczkę, mówię kobiecie w okienku, że mam
awizo w paczkomacie? O uj tego jeszcze nie grali XDDDDD


@ptasiek2: Łooo panie, żeby to raz :) Nigdy nie zdarzył Ci się przepełniony paczkomat i odbiór w różnych dziwnych punktach? Nie jest to co prawda awizo papierowe, a bardziej eawizo mailowe/SMS, albo odbiór w paczkomacie "mobilnym" Ci się nie przydarzył.

Ale w końcu inpost podumał i wprowadził multiskrytkę, ostatnio odbierałem w ten sposób 7 paczek z jednej skrytki, spoko :)

Chociaż