Wpis z mikrobloga

Nie wyrabiam z tymi trendami modowymi.
-12 za oknem, wiatr, śnieg po piszczele a właśnie mnie minęło trzech Kewinów czy innych Brajanów w Vansikach, krótkich skarpetkach i nie za długich nogawkach xD

Kostki już oczywiście w kolorze sugerującym rychłą amputację.

#heheszki #moda #gimbaza

(zdjęcie z neta, dużo tam takich)
Pobierz ATAT-2 - Nie wyrabiam z tymi trendami modowymi. 
-12 za oknem, wiatr, śnieg po piszc...
źródło: comment_1613056121i2GJmiig48XLZ9HQRVUDlX.jpg
  • 83
co #!$%@? xd? no jak moj komentarz się ma do czytania ze zrozumieniem?

Wziales zdjecie z neta, no i fajnie a ja napisałem:

"Mam nadzieje, ze taki pajac jak ty nie cyknie mi foty jak bede szedl do zabki"


@Bekonik: no właśnie to. Widać że nawet swojego komentarza nie czytasz ze zrozumieniem przed wysłaniem :p
@MehowM 30. Bo wygodniej mi założyć dresy i adidasy, zjechać windą do garażu podziemnego i pojechać do pracy i tam nie siedzieć w grubych, zimowych skórzanych butach
@ATAT-2: jakby mieli normalne buty zimowe to by ubrali, nie wiem ja z zalozenia wychodze, ze piprostu ich nie stac i mi przykro z tego powodu, ale w zyciu by mi nie przyszlo do glowy wysmiewac takich ludzi w necie
jakby mieli normalne buty zimowe to by ubrali,


@Vittel: tiaa, szczególnie ci śmigający w jakiś nowych najeczkach i modnych rurkach. Ale na zimowe już zabrakło :)
@ATAT-2: bo w nich mozna chodzic wiekszosc cieplej zimy. Nie wiem, ja w 2009 mialam dwie pary spodni i tez w zime chodzilam w krotkim rekawku plus bluzy bo nie mialam ciuchow. Wychodze z zalozenia, ze teraz jest taka jazda na marki ciuchow w gimnazjach, ze musisz miec adidasy, albo bedziesz wykluczony wiec biora i kupuja drozsze, ale na caly rok. Uwierz, ze jakby mieli na zimowe buty z nizszej polki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATAT-2: piękny wątek xD a że mam już swoje latka, to z pełnym przekonaniem wynikającym z własnych doświadczeń i obecnych przypadłości mogę powiedzieć: JESZCZE GÓWNIARZE ZOBACZYCIE NA STARE LATA CO TO JEST REUMATYZM
Ktoś chyba nie pamięta wczesnych lat dwutysięcznych i mody na króciutkie sweterki i kurteczki w których laski śmigały przy -14 tylko po to żeby było widać kolczyk w pępku.
Jak dla mnie mogą w samych majtach przy -20 chodzić. Nie mój problem.


@Dostojny-Kocur:

No tak, dopóki później nie płacisz w podatkach na ich leczenie i będą zajmować ci kolejki do lekarza. Tak samo powinien interesować cię jako podatnika otyłość, palenie, alkoholizm itp rodaków. Po prostu to w twoim interesie jest aby współobywatel był zdrowy.