Wpis z mikrobloga

Nie wyrabiam z tymi trendami modowymi.
-12 za oknem, wiatr, śnieg po piszczele a właśnie mnie minęło trzech Kewinów czy innych Brajanów w Vansikach, krótkich skarpetkach i nie za długich nogawkach xD

Kostki już oczywiście w kolorze sugerującym rychłą amputację.

#heheszki #moda #gimbaza

(zdjęcie z neta, dużo tam takich)
Pobierz ATAT-2 - Nie wyrabiam z tymi trendami modowymi. 
-12 za oknem, wiatr, śnieg po piszc...
źródło: comment_1613056121i2GJmiig48XLZ9HQRVUDlX.jpg
  • 83
cóż, jakbyś ogarnął umiejętność czytania ze zrozumieniem to byś nie napisał tego komentarza


@ATAT-2: co #!$%@? xd? no jak moj komentarz się ma do czytania ze zrozumieniem?
Wziales zdjecie z neta, no i fajnie a ja napisałem:

"Mam nadzieje, ze taki pajac jak ty nie cyknie mi foty jak bede szedl do zabki"

I jak sie jedno ma do drugiego xd? To, ze wziales zdjecie z neta znaczy, ze podobne wlasnie
@ATAT-2: i kwintesencja wykopu w co są ubrane nastolatki, i główna - ze wielu to obchodzi, skoro tyle plusow. Moze nie mają pieniędzy na lepsze buty, a zima u nas trwa stosunkowo krotko, wiec moga sobie w tym czasie odlozyc na inne buty? Nie mam pojecia co siedzi w glowie nastolatka, tylko tyle, ze chca sie "pokazac"
@ATAT-2: Ja w krótkich spodenkach chodzę i co mi zrobisz? xD


@kotek_wrocek: to jest inna sytuacja. Tutaj chodzi o slepe podazanie za "moda". Próby dowartosciowania sie, bo jak nie bede chodzil "modnie" ubrany to bede gorszy itd Ja tez potrafie zima wyjsc w samej bluzie i zwyklych dresach do sklepu na chwile mimo, ze snieg zacina i ludzie w czapkach itd. No ale nie wpadlem jakos na to, zeby specjalnie