Wpis z mikrobloga

Gdy jestes mlody jestes egzo. Rozpraszasz energię. Nie jest ci zimno. Pamiętam zima, gola glowa i mokre wlosy na żel. Dzis bez czapki z samochodu do sklepu nie wyjdę. Polecam m mazur cybernetyka psychologii albo psych cybernetyki
@ATAT-2: rzeczywiście, te kostki to aż purpurowe, albo bordowe są xD Sam chodzę w stopkach, bo #!$%@?ą mnie grube skarpety i jakoś nie odczuwam tego by było mi nadmiernie zimno w kostki. Przy takiej temperaturze to jak nie masz odzieży termoaktywnej + kilku warstw ubrania, to i tak w jakimś stopniu będzie Ci zimno przy "normalnym" ubiorze.
źródło: comment_16130601065vXWsqvpfTONOIWdJQ7bBB.jpg
@ATAT-2: Jeśli pamięć mnie nie myli, to tego dopisku na początku nie było. Poza tym nie jestem striggerowany, tylko stwierdzam fakty. Niekiedy przebywam poza domem ponad godzinę mając odsłonięte kostki i jakoś wyglądają normalnie, więc nie #!$%@? takich głupot.
@ATAT-2: Mam nadzieje, ze taki pajac jak ty nie cyknie mi foty jak bede szedl do zabki. Chodze tak na codzien. Wsiadam w garazu do auta, jade do cieplego biura, w trakcie pracy wyskocze do zabki, 300 metrow dalej po kabanosika jakiegos.
Ale nie, w ograniczonej glowie wykopka powinienem sie #!$%@? przebrac w rajtuzy, kombinezon narciarski i #!$%@? wie co jeszcze bo reumatyzmu dostane w drodze do zabki :D
Leczcie sie
cóż, jakbyś ogarnął umiejętność czytania ze zrozumieniem to byś nie napisał tego komentarza


@ATAT-2: co #!$%@? xd? no jak moj komentarz się ma do czytania ze zrozumieniem?
Wziales zdjecie z neta, no i fajnie a ja napisałem:

"Mam nadzieje, ze taki pajac jak ty nie cyknie mi foty jak bede szedl do zabki"

I jak sie jedno ma do drugiego xd? To, ze wziales zdjecie z neta znaczy, ze podobne wlasnie