Wpis z mikrobloga

Ruskie ida na front z rozkazami, tam wagnerowcy prigozyna, zmieniaja im rozkazy.

Wagner: Suko, wytłumacz mi jeszcze raz, od kiedy tak cwaniakujesz?

Rosyjski żołnierz: Mamy rozkaz.

Wagner: Macie swoją pozycję

Rosyjski żołnierz: My tutaj...

Wagner: #!$%@? stąd; to jest nasze terytorium

Rosyjski żołnierz: Dowódca wydał rozkaz, żeby się tu osiedlić

Wagner: Wasi dowódcy to pieprzeni idioci. Shoigu (minister obrony Rosji), Gerasimov (pierwszy wiceminister obrony) to pederasty.

Rosyjski żołnierz: Ale chłopaki...proszę...

Wagnerowiec: Co chłopaki, #!$%@?

Rosyjski żołnierz: Tam nas zabiją

Wagner: Czy to są nasze problemy? Czy to są problemy Jewgienija Wiktorowicza? Nie obchodzi nas to. Zabierzcie ze sobą swoje suki i #!$%@?.

Rosyjski żołnierz: Słyszeliśmy o Makiivce. Tam nas wszystkich zabiją

Wagner: Jeszcze raz mówię wam, żebyście zabrali ze sobą swoje dziwki i #!$%@? na pozycje, gnojki. Mówię poważnie.
#ukraina #wojna #rosja
cskparty - Ruskie ida na front z rozkazami, tam wagnerowcy prigozyna, zmieniaja im ro...
  • 21
@Kwazariusz: @Kwazariusz Ej ale tak bez rzucania onucami teraz(bo jedno spojrzenie w mój profil pokazuje że mam w dupie wojnę na Ukrainie). Dlaczego uważacie, że to nie może być ustawka?

Oni gadają jak aktorzy z trudnych spraw, a dodatkowo nie wydaje mi się by w takiej sytuacji ktoś z Ruskiej armii wyjął telefon i na czilu sobie nagrywał taką rozmowę po czym puścił ja w internet. Jak kolega wyżej zauważył, no
Ja zachodzę w głowę jakim cudem w tym #!$%@? (Rosja) nie doszło do wojny domowej - nie chodzi mi o okres wojenny, ale ogólnie


@ScarfaceJohnny: Przecież dokładnie to się wydarzyło po rewolucji bolszewickiej.
Niestety wygrali czerwoni i potem mogli już swobodnie i na przemysłową skalę mordować własne elity. Po tylu czystkach na taką skalę zostali sami mierni i posłuszni. Co się miało z tego narodzić jak nie kolejne pokolenia niewolników?
@cskparty: w sumie takich zwykłych chłopaków z Rosji to mi szkoda. Tych smieci z wagnera w ogóle. Jak oni niby mają się zbuntować jak z jednej strony strzelają do nich ukraincy, a z drugiej jak będą się chcieli wycofać będą do nich strzelać wagner/kadyrowcy
@pieknylowca: Wystarczy, że złożą broń i bez broni podejdą do ukraińskiej armii z rękami w górze. Ich języki są wręcz identyczne, więc nawet nie trzeba umieć podstaw angielskiego.

Lepsza niewola u ludzkiego wroga niż walczenie za coś takiego jak Rosja czy wagnerowska "elita", która okazała się ściekiem.
@erni13: 3 dni i dopiero zauwazylem ten komentarz, no super jest ten nowy wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) szanuje, ze Ci sie chce, ja myslalem kiedys zeby tlumaczyc niemiecki punkt widzenia, bo bylo troche w zdf i ard na ten temat, ale jak zauwazylem jaka tu jest retoryka, to szkoda czasu