Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ziutek_Grabaz: Masz gdzieś zapisane w kontrakcie rodzinnym, że kobieta wykonuje to i to, a mężczyzna tylko to i gdy kobieta chce by mężczyzna zrobił więcej, to ten zasłania się owym kontraktem? Poza tym, zachodzi tutaj podwójna niesprawność, ponieważ nie dość, że kobiety pracują mniej, to zarabiają takie same pieniądze jak ciężej pracujący mężczyźni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: do podnoszenia nie ma nic, ale już do tego jaki ciężar może znieść i od jakiego ciężaru te kręgosłupy "siadają" już tak xd
@iwunio: dla mnie to takie #!$%@?, po prostu oczywiste, ze wiekszosc kobiet nie uradzi. Ja pracowalam w sklepie z towarem do kuchni i jadalni, oczywiste, ze pudelko po pudelku ustawie, ale calej palety juz nie XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ciasteczkowy_otwur: @OddajButa123:
Nie sprawdzałem czy wam ktoś odpisał, ale to nie są jedyne limity co do pracy i nie oznacza to, że można dźwigać 30kg przez 8 godzin.

Praca dorywcza jest wtedy jak szef wyda ci polecenie typu "trzeba przenieść szafę do innego pomieszczenia" - robisz to sporadycznie, bo nie należy to do twoich głównych obowiązków służbowych i wtedy możesz podnosić maksymalnie 50kg.

Praca stała to np magazynier albo bagażowy