Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Auto z QD2 ma w środku pod dźwignią zmiany biegów napis Quadra Drive II oraz chromowaną dźwigienkę w kształcie litery T, poniżej której masz przycisk N i 4WD Lock. Po VIN możesz sprawdzić czy pojazd wyszedł z fabryki jako 2WD albo 4WD (piąta pozycja w VIN). Dla aut z US: S=2WD R=4WD. Dla aut eksportowych C (dla LHD) i D (dla RHD). Co się wali w tych autach? Żre je
@anonim1133: mam go 3 lata, nie licząc paru gum czyli zwykłego eksplatowania to nic sie z nim nie dzieje. Gaz mi szwankował ale po wymianie reduktora znów jest pięknie. Bede nim jezdził ile sie da bo te nowoczesne auta to są bez serca wogole, sama elektronika i silniki policzone zeby sie popsuc przy pewnym przebiegu. Wsadziłem mu lift 2", wieksze koła i nie mam problemu z miejscem do parkowania :)
Trollsky - @anonim1133: mam go 3 lata, nie licząc paru gum czyli zwykłego eksplatowan...

źródło: comment_1612785084mqjqAO0MdkjqWTQcQNUbK6.jpg

Pobierz
@anonim1133: ma wady jak wszystko ale silnik robi łutututu co niektórzy cenią. Komfort porównywalny do disco 3. Jakość wnętrza porównywalna do poloneza. W terenie rzadko je widuje, głównie jakaś turystyka i rekreacja.
Zadbany warto, taniego nie warto bo odszczurzanie potrafi przekroczyć wartość auta kilkukrotnie.