Wpis z mikrobloga

  • 0
@decentralizacja ma śmiesznie małe znaczenie w kontekście tego jak kazano ułożyć ten kraj po przejęciu nad nim kontroli przez Amerykanów i Niemców w 1990.

Dlatego ustawy dotyczą pierdół jak ścieki i podniesienia ZUS kikuset tysiącom ludzi, a nie zniesienie państwowej edukacji czy zmiana systemu podatkowego od podstaw ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
Ja to bym poparł lewice, gdyby oni jakoś reagowali na rasizm wobec białych i naprawdę chcieli równości, tolerancji wobec innych i braku segregacji rasowej ale to jak oni spełniają t @tylkoponsfw: Dzisiaj lewica za bardzo skupia się na byciu snowflake. Otwierają parasolkę ochronna nad mniejszościami, zamiast skupić się na gospodarce i prawach człowieka, w tym prawie wolności słowa. Kiedyś lewica na zachodzie walczyła o wolność słowa, była przeciw korporacjom. Dzisiaj
  • Odpowiedz
@decentralizacja: jesteś naiwny jeśli nie uważasz, że Korwin nigdy nie miał znaczenia właśnie dlatego oraz że gdyby jakimś cudem doszedl do władzy, to pozwolono by mu na jakiekolwiek zmiany.

poza tym jest jeszcze kwestia jego nacjololo romansu
  • Odpowiedz
@miedzywymiarowy_szympans: u mnie wyrastanie z Korwina miało trzy etapy. Pierwszym było to, gdy po prostu zacząłem samodzielnie myśleć i nie podobał mi się jego konserwatywny światopogląd, połączony z odpałami typu geje i homosie, szachy dla debili, kobiety do kuchni. Drugim etapem były studia ekonomiczne, które były u mnie już solidnym fundamentem do tego, żeby zobaczyć, że te jego wolnościowe teorie, to mają tyle sensu, co komunizm. Fajnie to wygląda jak
  • Odpowiedz