Wpis z mikrobloga

Pytanie do was, jak wygląda taka praca w firmie, która zajmuje się programowaniem robotów i linii montażowych pod automotive?


@Gerhard_Hexer: Praca wygląda jak każda inna, przychodzi się (głównie rano), programuje się roboty i linie montażowe, ma się przerwę w trakcie na śniadanie / fajkę, znów się pracuje à jak się skończy to jedzie się do domu. Czy jest rozwojowa? Nie, ale jak będziesz dobry to nie będziesz musiał się martwić o
  • Odpowiedz
@tank_driver: Znam angielski i niemiecki na poziomie C2 i dlatego też się tym zainteresowałem, bo nudzi mnie siedzenie w biurze jako niby konstruktor xd. Zastanawiam się nad tym bo nie ma określonego wymagania na wykształcenie w kierunku AiR a o pracy stacjonarnego metrologa słyszałem że jest raczej nieciekawa. Pod pojęciem "dobre zarobki" myślałem czy są podobne do programistów robotów, bo ci w delegacjach ponoć dobrze zarabiają. A czy ty masz zawodowo
  • Odpowiedz
A czy ty masz zawodowo styczność?


@Gerhard_Hexer: Ja siedze stacjonarnie +2-3 wyjazdy miesiecznie na serwis / instalacje. Ale znam kogos kto jest przez 3 tygodnie w miesiacu na delegacjach i zarabia po 5-6k € netto. Ogolnie stacjonarnie, jesli jest sie młodym i bezdzietnym to jest nuda ktora czesto przekuwa sie w burn-out, na wyjazdach jest za to miodnie. Warunek: podłapac sie pod dobre skrzydła, jakis konstruktor maszyn ktory ma klientow wszedzie.
  • Odpowiedz