Wpis z mikrobloga

#csiwykop sprawa jest XD w piątek 8 stycznia między godziną 18:00 a 19:00 wypieprzyłem sie na motorze w #krakow na skrzyżowaniu ul. braci Schindlerów z al. generała Andersa. Samochód przede mną gwałtownie zahamował a ja chcąc zrobić to samo wcisnąłem w opór przedni hamulec i wszystko by mi się udało gdyby nie ten wścibski śliski asfalt. Koło się uślizgnęło i motur poszedł bokiem prosto w auto z przodu. Rannych brak, więc podniosłem typa i odstawiłem go na chodnik, po czym wbiegłem na ulicę pozbierać resztki owiewek. Wtem zatrzymał się obok mnie gość, który jechał od strony D.H. Wanda w kierunku ul. Wiślickiej, mówiąc że ma kamerkę i czy wszystko git. Ja zbierając szczątki z asfaltu powiedziałem że wszystko w porządku XD ale niezupełnie tak było.

Zapytanie zapewne - czemu jeździsz w styczniu motorem parówo przecież jest zima - więc odpowiadam, otóż był to mój pierwszy dzień z tym motorem, kupiłem go kilka godzin wcześniej i właśnie jechałem do garażu gdzie miał spędzić zimę. No i spędza, tylko że #!$%@?. Co w takim razie z samochodem w który uderzyłem, czy kierowca nie domagał się pieniędzy za otarty zderzak? No nie, kierowcą była moja dziewczyna, a samochód był mój XD Mając powyższe na uwadze, powiedziałem typowi że nie potrzebuję nagrania i gościu odjechał w siną dal, ale gdy ochłonąłem pomyslałem że w sumie chciałbym je zobaczyć, w końcu nie codziennie #!$%@? nowozakupiony motor o własny samochód.

Dlatego chciałbym odnaleźć typa który mnie nagrał i odzyskać rzeczony film. Niestety zajęty zbieraniem swoich śmieci z ulicy kompletnie nie zwróciłem uwagi na to jakim samochodem się poruszał, dlatego pozostaje mi liczyć na to że mirkuje albo ktoś z mirkujących go zna i słyszał od niego o typie co sie #!$%@?ł na motorze 8 stycznia.
taguje #motocykle bo jechałem motocyklem XD i #nowahuta bo kolo jechał od strony nowej huty
proszę o plusy dla zasięgu
  • 91