Wpis z mikrobloga

Napisałem mu komentarz pod filmem żeby prześledził sobie ten temat pisałem mu też kilka dni wcześniej na fejsie ale chyba nie czyta fb, swoją drogą po tym jak skończył oglądać i przeszedł to tych innych filmów to ktoś wysłał mu streszczenie tego że ludzie kupują projekty i losowania są ustawione to się zaczął zastanawiać
@JaglanKaszanu: Właśnie to miałem na myśli :) Prawda jest taka, że z wszystkich tagowiczów, tylko @PlatinumSilver zrobił pierwszy filmik o mitomanie, potem drugi i trzeci. Zasięgi już są moim zdaniem bardzo duże, sporo ludzi ogląda i komentuje. Podrzucanie tematu Wardędze jest trochę bezsensowne, bo koleś nie ma pojęcia o temacie i tylko go spłycił, poza tym on żyje w innej rzeczywistości, jakiejś jutubowej bańce :)
Panowie Wardega nie patrzy na takich pionków jak Szefu. Samozwańczy król budownictwa . Moim zdaniem już cel jest osiągnięty komentarze zablokował kasę oddaje a honoru i tak nie ma żeby się przyznać ze oszukiwał i jest Farmazonem. Jednego jestem pewien on wroci to jest Najman polskiego YT on nigdy nie kończy.